800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALARA WEST-rodinný pokoj

"Jednodušší hotel pro méně náročné klienty patří k hotelovému komplexu Alara a nabídku řady relaxačních či sportovních služeb lze využívat i v sousedních hotelech Alara Star a Alara; s nimiž tvoří neformální komplex. Hotel leží na skalnatém výběžku mezi dvěma zálivy. Přístup do vody je buď z pláže v zálivu Incekum u sousedního sesterského hotelu Alara (na tuto pláž je to cca 200 m) nebo romantičtější z malého písčitého zálivu či z mola na obvodu výběžku; na němž hotel stojí (k tomuto koupání je přístup po schodech). Do střediska Avsallar dojdete zhruba za půl hodiny; k dispozici je i místní doprava. Rušné město Alanya (25 km) s dlouhými oblázkovými plážemi a útesem s pevností můžete snadno navštívit minibusem nebo taxíkem a využít tamější nabídky obchodů i zábavy."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Jednodušší hotel pro méně náročné klienty patří k hotelovému komplexu Alara a nabídku řady relaxačních či sportovních služeb lze využívat i v sousedních hotelech Alara Star a Alara; s nimiž tvoří neformální komplex. Hotel leží na skalnatém výběžku mezi dvěma zálivy. Přístup do vody je buď z pláže v zálivu Incekum u sousedního sesterského hotelu Alara (na tuto pláž je to cca 200 m) nebo romantičtější z malého písčitého zálivu či z mola na obvodu výběžku; na němž hotel stojí (k tomuto koupání je přístup po schodech). Do střediska Avsallar dojdete zhruba za půl hodiny; k dispozici je i místní doprava. Rušné město Alanya (25 km) s dlouhými oblázkovými plážemi a útesem s pevností můžete snadno navštívit minibusem nebo taxíkem a využít tamější nabídky obchodů i zábavy.

Vzdálenosti

pláže 200 m - letiště 100 km - centra - Ortakent/Bodrum 3 km - nákupních možností 3 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - za příplatek na vyžádání rodinné pokoje (2 propojené místnosti) s možností 2 přistýlek (minimální obsazenost je 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí; maximální - 4 dospělí) - individuální klimatizacem; telefon - televizor se satelitním příjmem - minibar (spotřeba za poplatek) vlastní sociální zařízení (koupelna - se sprchou nebo vanou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka za poplatek - balkón (jednolůžkové pokoje bez - balkónu)

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace s terasou - bar; snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén - malý krytý bazén - dětské hřiště

Pláž

v zálivu Incekum písčitá ve vstupu do vody s malými oblázky; jinak písčitý vstup nebo upravená mola ze skalního výběžku; na kterém hotel stojí - lehátka a slunečníky zdarma - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity zdarma

stolní tenis

Sportovní aktivity za poplatek

sauna (v Alara Star) - turecká lázeň (v Alara Star) - tenis (v Alara Star) - masáže (v Alara Star) - salón krásy v Alara Star)

Stravování v ceně

ALL INCLUSIVE: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; odpoledne čaj/káva se zákusky; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby od 10.00 do 24.00 hod; také v baru hotelu Alara Star mezi pláží a hotelem od 10.00 do 16.00 hod.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alanya

20°C Jasno

Belek

20°C Jasno

Side

20°C Jasno

×