800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DERYA DENIZ

Velice příjemný hotel ležící přímo v centru přístavního městečka Kemer doporučujeme zejména párům s dětmi. Hotel je po kompletní rekonstrukci. Disponuje 123 standardními pokoji. Hotel leží na úpatí pohoří Taurus přímo v centru Kemeru, 10 km od historického města Phaselis a 55 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velice příjemný hotel ležící přímo v centru přístavního městečka Kemer doporučujeme zejména párům s dětmi. Hotel je po kompletní rekonstrukci. Disponuje 123 standardními pokoji. Hotel leží na úpatí pohoří Taurus přímo v centru Kemeru, 10 km od historického města Phaselis a 55 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Upozorňujeme klienty, že hotel je zaměřen zejména na rusky mluvící klientelu.

Vybavení Hotelu

Recepce 24 hodin denně se směnárnou, venkovní restaurace pro 280 osob, bazén o rozloze 150 m2, dětský bazén o rozloze 6 m2, lehátka, slunečníky a matrace jsou u bazénu k zapůjčení zdarma, bar (10:00 – 22:00 hod. nápoje zdarma), wi-fi, prádelna, lékař a vodní sporty na pláži jsou za poplatek, turecké lázně a sauna jsou zdarma.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů, telefonem, TV se dvěma kanály a balkonem.

Pláž a plážový servis

Veřejná písčito-oblázková pláž se soukromým úsekem pouze pro hotelové hosty leží 70 m od hotelu přes místní komunikaci. Lehátka, slunečníky a matrace jsou na pláži za poplatek 2 USD za celý servis na den.

Stravování

All inclusive

Počasí

Alanya

25°C Jasno

Belek

26°C Jasno

Side

25°C Jasno

×