800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL LARISSA BLUE

Příjemný hotel se nachází v letovisku Kiris. V letovisku neleznete řadu obchodů a restaurací. Vzdálenost od oblíbeného města Kemeru je 8 km (dobré spojení místními busy). Písečná hotelová pláž se nachází cca 200 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Příjemně zařízený hotel nabízí odpočinek u moře či v hotelových lázních. Děti ocení skluzavky v hotelovém bazénu či dětský klub. Vůně moře a borovic Vás příjemně naladí a Vaši dovolenou si jistě užijete. Hotel je určen nejen pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 150 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA.

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Kiris, v blízkosti města Kemer. Od mezinárodního letiště Antalya je vzdálen 75 km.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře) včetně lehkého občerstvení v odpoledních hodinách, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 22:00 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny chladničkou, TV/SAT. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén se skluzavkami (slunečníky a lehátka zdarma), turecké lázně, sauna, volejbalové hřiště, dětský klub a hřiště.

Počasí

Alanya

25°C Jasno

Belek

22°C Jasno

Side

22°C Jasno

×