800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OZKAYMAK MARINA

již rezervován 21 x

  • Široká nabídka vodních sportů
  • Komfortní klimatizované pokoje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel se nachází v přímořském letovisku Kemer v zálivu Antalye na pobřeží Středozemního moře. Město Antalya je vzdálené asi 40 kilometrů. Historické město Phaselis, kde se nachází řeckořímské nálezy, je vzdálené asi 10 kilometrů. Letiště se nachází asi 55 kilometrů od hotelu.

Ubytování

Komfortně zařízené klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, SAT/TV, minibarem, telefonem a balkonem.

Vybavení

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, dále jsou k dispozici 2 restaurace a 3 bary. Součástí areálu jsou dva venkovní bazény, u kterých jsou lehátka a slunečníky pro klienty zdarma. Děti mohou využít dětský klub, dětský bazén a skluzavky ve venkovních bazénech. V hotelu jsou pořádány pravidelné animační a večerní programy jak pro děti, tak dospělé. Klienti si mohou zahrát stolní tenis, šipky, nebo za poplatek pronajmout tenisový kurt. K dispozici pro klienty je sauna, turecké lázně nebo mohou využít nabídky masáží. V hotelu si mohou klienti půjčit kola nebo automobily pro příjemné výlety do okolí.

1
1
1
1
1
1
1

Stravování

Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne je podáváno lehké občerstvení, odpoledne je k dispozici káva nebo čaj se zákusky. V časovém rozmezí od 10:00 do 01:00 jsou podávány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Pláž

Hotel se nachází asi 100 metrů od příjemné písčité pláže s oblázky. Klienti mohou zdarma využít lehátka a slunečníky. Na pláži je široká nabídka vodních sportů – za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
vzdálenost od Letiště: 65 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Alanya

20°C Bouřky

Belek

22°C Polojasno

Side

23°C Převážně oblačno

×