800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VOGUE AVANTGARDE

Luxusní hotel otevřený v roce 2009 je umístěn přímo u pláže, ve veliké zahradě, ve vzdálenosti cca 10 kilometrů od střediska Kemer a 50 kilometrů od letiště v městě Antalya.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře je buď z opalovacích teras, nebo přímo z uměle vytvořené písečné pláže. Při vstupu do moře jsou drobné oblázky, dno ve větší hloubce je kamenité. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláž jsou zdarma.

Poloha

Luxusní hotel otevřený v roce 2009 je umístěn přímo u pláže, ve veliké zahradě, ve vzdálenosti cca 10 kilometrů od střediska Kemer a 50 kilometrů od letiště v městě Antalya.

Sport a zábava

Herna, elektronické hry, kulečník, tenisové kurty, bowling, stolní tenis, šipky, vodní sporty na pláži, velký vodní park se skluzavkami pro dospělé a děti, dětské hřiště, posilovna, sauna, turecké lázně, široká nabídka masážních procedur, krytý bazén, dětský klub a lunapark.

Stravování

Ultra all inclusive formou plné penze, včetně občerstvení v průběhu dne a nápojů místní výroby a vybraných dovážených značek. Možnost večeří v několika restauracích s obsluhou, nabízejících italskou, tureckou, japonskou, francouzskou kuchyni a speciality rybí restaurace. Bar u bazénu je otevřený 24 hodin.

Vybavení hotelu

Řada luxusních obchodů, hlavní hotelová bufetová restaurace, 6 restaurací s obsluhou, několik barů, pivnice, kavárna, cukrárna, velký bazén pro dospělé a pro děti, dokonale vybavené lázeňské centrum a konferenční místnosti.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, bezdrátový internet WI-FI, koupelnu s vanou a sprchou zvlášť a balkon s výhledem na moře, nebo do okolí. K dispozici jsou též vily s několika ložnicemi a bazénem na vyžádání.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 50 km

Počasí

Alanya

26°C Jasno

Belek

25°C Jasno

Side

25°C Jasno

×