800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Konakli

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Na letišti v Antalyi nám a ještě asi 10 lidem odmítli vydat palubní lístky, prý nesouhlasí jména v seznamu cestujících s našimi pasy (tak jsem to vyrozuměla). Navíc odbavení trvalo velice dlouho, takže jsme už měli sedět v letadle a místo toho jsme řešili situaci po telefonu s naším delegátem. Ten byl velmi ochotný, přiběhl z příletové haly, kde čekal na nový zájezd a všechno brilantně vybavil. Přesto musel být odlet našeho letadla o 20 minut odložen. Špatný závěr dovolené.

Autor: Ludmila Chludová (48 let), navštíveno 7/2010 Celý zážitek

Schůdky z mola do moře jsou nebezpečné,když jsou velké vlny,ty vás narazí na kovové stupně.

Na břehu moře,bohužel přístup do moře špatný,kluzká skála,pláž i částečně navežený písek,vstup do moře je hlavně z mola po kovovém žebříku,lehátka a slunečníky zdarma,pěkný bazén.Pokoje s balkonem,výhled i z bočních balkonů na moře,k dispozici TV a klimatisace/recepce na požádání zařídí nastavení/v recepci jedno PC a za úhradu internet.Personál na hotelu pracuje velmi mnoho,skupiny mají vždy jednoho managera,který je hlídá a dává povely,zaslouží si všichni velkou pochvalu.Jídlo na hotelu…

Autor: Milena Kamarýtová (55 let), navštíveno 9/2009 Celý zážitek

V době dovolené na turecké riviéře jsme v blízkosti Konakli navštívili nedaleké delfinárium s delfíní a lachtaní šou. Mohu říci, zě mám nezapomenutelné zážitky, jak inteligentní a krásná zvířata delfíni bezpochyby jsou.

Autor: Miloš Koprolín , navštíveno 8/2009 Celý zážitek

Opravdu výborný hotel, který poskytuje naprosto všechno, co si může klient přát. Útulný pokoj s klimatizací, ve kterém bylo denně vyměňováno ložní prádlo, stále uklizeno a v ledničce doplňována voda.
V celém hotelu čisto včetně jídelny, která nám poskytla naprosto perfektní požitky z jídel a množství. Pět barů včetně barů u bazénu a moře, u kterých jsme byli v mžiku obslouženi s úsměvěm. Také sportovní vyžití výborné, animátoři skvělí a veškerý personál velmi milý a snaživý. Naprosto…

Autor: Radmila Klosová (47 let), navštíveno 6/2009 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-4 z 4
×