Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Turecko | Turecká riviéra | Konakli

DOGANAY BEACH CLUB

Hodnocení našich klientů

pá 1.7.2011
"V Doganay beach potřetí"
9.5
O skutečnosti, že nám byl změněn hotel a poletíme potřetí na Doganay beach jsme se ze strany CK Fischer dověděli 20 hodin před odletem, přesto nelitujeme. To takového hotelu se člověk může klidně vracet každý rok! Vřele doporučuji.
8
"Poloha a pláž"
"Poloha vyhovovala našim představám. Nakonec jsme tam jeli potřetí - kde se nám líbí, máme se vracet!Pláž se slunečníky neměla chybu, pouze vstup do moře vyžadoval opatrnost - kamenné plotny a velké vlny nebyla nejlepší kombinace. Teplé velké vlny mne budou ještě dlouho uspávat!"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Pokoje čisté, dostatečně prostorné, doplňované pití v ledničce - nic nám nechybělo"
10
"Služby a personál"
"Personál přívětivý, ochotný, vstřícný, obdivuhodně trpělivý s východní klientelou, kteří nabírali talíře jídla, talíř ovoce, zákusků, aby se v tom porýpali, rozházeli po stole a pak suverenně přešli s prominutím "prasečit" k jinému stolu. "
10
"Zábava, sport, strava"
"Animační tým má stále stejný program, alespoň poslední 3 roky - nepřekvapil. Sportovní vyžití skvělé, dva vnuci si přivezli 7 zlatých medailí, věčně byli na basketu, pólu, tenise, volejbale, kdo chtěl měl možnost. Jídlo skvělé, ale při porovnání s předcházejícími roky jsme občas vzpomínali, že bylo lépe. Přesto nemám žádnou výhradu. Hlavně ovoce nás uchvátilo - meruňky, broskve, melouny...."
po 1.8.2011
"Turecká riviéra"
Dovolená byla úplně moc úžasná.Personál,animátoři,jídlo atd.úplně super,bez chyby.Rádi bysme se tam opět podívali.
"Poloha a pláž"
"Doganay Beach Club,Konakli"
"Hotel a úroveň vybavení"
"Doganay Beach Club pět hvězdiček"
"Služby a personál"
"Úplně bez chyby."
"Zábava, sport, strava"
"Nikdy tam nebyla nuda.O zábavu se postarali sympatičtí animátoři.Strava bez chyby,od každéhoi něco..."
ne 1.8.2010
"beutiful"
10
dovolená splnila naše očekávání
10
"Poloha a pláž"
"konakli,alanya"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"*****"
10
"Služby a personál"
"super,velmi dobrá úroveň"
10
"Zábava, sport, strava"
"cool"
st 1.9.2010
"Doganay podruhé"
9
Hotel jsem navštívila podruhé a nelituji. Splňuje mé představy o nadstandardní dovolené.
8
"Poloha a pláž"
"Poloha hotelu skvělá, pláž s hrubým pískem, ale vtup do moře méně pohodový"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Vybavení hotelu bez výhrad - skvělé a odpovídé 5*"
10
"Služby a personál"
"Personál skvělý, přátelský, obdivuhodně ochotný zvláště k některým návštěvníkům, kteří se chovají při stolování jako "prasátka"-nevyžírají korýtko a zbytečně si nakládají plné talíře, aby od nich nakonec odešli."
8
"Zábava, sport, strava"
"Animační tým se o tuto oblast stará skvěle, kdo má chuť - má i možnost si zasportovat i pobavit. Strava trochu odlišná, kdo je "masožrout", na své si nepřijde, ale pestrost nabídky to nahradí, každý si vybere!"
ne 1.8.2010
"Výborná volba, stojí to za to"
9.5
Krásný hotel s mezinárodní klientelou, vynikající kuchyně, výborné služby. Moře je čisté, výborné k plavání. Doporučuji pro rodiny s dětmi nad 5 let. Celkový dojem je super, byla to krásná dovolená, kde nám nic nechybělo.
8
"Poloha a pláž"
"Hotelový komplex je na okraji městečka Konakli, kdo hledá ruch přímořského letoviska, najde o spíše v cca 7 km vzdálené Alanyi. Nicméně je to spíše výhodou, stejně není na žádné procházky po okolí čas a výlet do Alanye je zdarma hotelovým autobusem nebo Dolmuši bez problémů. Pláž není vhodná pro malé děti - přístup do moře není optimální (kameny a betonové pláty ve vodě), ale od cca 5 let věku se to dá bez větších problémů zvládnout. Mimo to je zde molo, z něhož se po schůdkách pohodlně do vody dostane i poloviční invalida - tam už je ale hloubka cca 5 metrů. Voda výborná, docela čistá ale na potápění to moc není - krom ryb v podstatě žádní korýši. Pláž je uprvená, čistá, ukízí se neustále, lehátka a podložky zdarma, není problém s kapacitou."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je špičkový, na velmi vysoké úrovni. V podstatě všechny pokoje jsou alespoň s částečným výhledem na moře. Všude je čisto, čisté ručníky a úklid pokoje každý den. Hotelový trezor na pokoji pouze na vratnou kauci. Klimatizace je individuální bez poplatku, funguje ale pouze s kartou = klíčem. V nepřítomnosti je elektřina vypnutá. Voda na hotelu je bez problémů na běžnou hygienu, pili jsme ale vodu balenou - neustále k dispozici v lahvích nebo samoobslužných vodomatech. Pozor ale na typ pokoje - hotel má i tzv. rodinné pokoje, kde jsou oddělené ložnice. Tento typ pokoje jsme měli mít dle rezervace taky, ale na smlouvě pak bylo napsáno 2+2, což značí standardní pokoj se 2 přistýlkami. Takto to bylo také objednáno cest. kanceláří a zaplaceno, což se na místě nedá změnit. Je otázka, kdo podal mylnou informaci a co vlastně v originále zájezdu bylo slibováno, ale nijak dramaticky to nevadilo a bez jakýchkoliv problémů se to dalo zvládnout, akorát bylo trochu méně místa na pokoji. V areálu hotelu je několik obchůdků, kadeřnictví, sauna, fitness, automaty, wifi na recepci zdarma. Dále 3 bazény (lehátka a podložky zdarma), kapacita lehátek je ale omezena (nutno si přivstat a hodit ručník). Bazény jsou spíše pro relaxaci a pro děti (3 skluzavky, brouzdaliště). Voda v bazénu čistá - každý den se čistí - teplá cca 30 stupňů. "
10
"Služby a personál"
"Jídlo bezkonkurenční, velmi bohaté snídaně, obědy i večeře - každý den maso, několik druhů. Bohatý výběr ovoce a zeleniny, večer pro děti zmrzlina. Každý den něco nového, turecká a arabská kuchyně převládá. Většina je velmi dobrá a každý si může vybrat, co mu chutná. Sladké bylo opravdu sladké. K pití turecké víno, pivo, sladké limo, voda, káva, čaj - neustále k dispozici. Přes den drobné občerstvení (pizza, hotdog, hamburger) u barů, případně větší výběr v restauraci na pláži - vše v jakémkoliv množství po celou dobu pobytu zdarma. Je skutečně problém nepřibrat pár kilo. Personál ochotný, bez konfliktů. Míchané nápoje na baru celodenně, ale vše jen sladké a úplně špatně míchané, základní barmanské dovednosti chyběly. Nám to nechutnalo. Míst v restauraci dostatek, nehodí se ale chodit na oběd v mokrých plavkách."
10
"Zábava, sport, strava"
"Animátoři se po clý den starají o zábavu, kdo chce, může se účastnit. Každý večer program, převážně taneční vystopupení, některá velmi vysoké kvality. Na pláži možno absolvovat vodní sporty, paragliding. V hotelu zdarma sauna a turecká sauna, fitness. Určitě doporučuji návštěvu delfinária v Konakli - ale lépe s místní cestovkou - je to rychlejší a výrazně levnější. To platí i o ostatních zájezdech, nicméně délka našeho pobytu a teploty kolem 40 stupňů znemožňovaly absolvovat další zájezdy."
so 1.5.2010
"DOPORUČUJI"
10
Špičkový hotel i místo. V tomto případě změním svůj názor a velmi rád se vrátím.
10
"Poloha a pláž"
"Na pláž to je od hotelu podchodem pod dálnicí minutka. Lehátek,popř. slunečníků dostatek."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Perfektní,mnozí ocení vlastní trezor na pokoji,rodiče s dětmi pak místní školku. O žádném nedostatku nevím."
10
"Služby a personál"
"Služby perfektní,personál vždy ochotný a usmívající."
10
"Zábava, sport, strava"
"Každý večer program,přes den možnost různého sportování.Z velkého množství jídel si jistě každý vybere dle svého gusta."
po 1.6.2009
"Super dovolená!"
9.34
Mohu všem tuto dovolenou doporučit, krásné místo, možnost výletů, krásný hotel. Opravdu vhodné pro rodiny s dětmi. Moc jsme si to užili!
8
"Poloha a pláž"
" Hotel se nachází mezi Alanyí a Konaklí 100 m od moře.Pláž je písčitá (hrubý písek s jemnými kameny), horší je vstup do moře. Mezi Alanyí a Konaklí je vstup do moře ze skály, nebo písek pokrytý velkými kameny. Proto jsou skoro všude po celé riviéře udělaná mola, ze kterých je vstup do moře nejschůdnější, hlavně pro starší osoby a děti. Bývají dost velké vlny a přes kameny nebo skálu to je proto nebezpečné. Jinak je moře čisté, teplé a velmi slané. Boty do vody nepomohou. Z hotelu na pláž se chodí podchodem pod silnící cca 100m krásným podchodem z obrazy a sochami, osázeným květinami. Nádhera!"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
" Hotel je pětihvězdičkový, velice krásný, zhruba 700 pokojů. Je vybaven třemi bazény, dvěma venkovními´,z toho jeden s tobogány,(moc nedoporučuji, je hodně obsazovaný Rusy a konají se tam animační programy),druhý na plavání(vhodný pro malé děti) a třetí je krytý s možností ležení venku. Je zasazený do krásné kvetoucí zahrady. Pokoje jsou dobře vybavené (zmatek bývá hned první den s ubytováním - je tam hodně pokojů a pokud neumíte dobře anglicky nebo rusky, špatně se domluvíte na recepci)."
10
"Služby a personál"
" Pesonál je velmi milý,(hlavně, když pro ně máte nějaký ten dolar nebo eura) a také jsou velmi vděčné pokojské za naše české bonbóny pro děti. Služby jsou dobré."
"Zábava, sport, strava"
" Díky bazénům, animačním programům přes den a večer, vodním sportům na moři je super vyžití! I pro děti. Strava je výborná, formou all inclusive jak v hotelu, tak na pláži. Co je horší, když jedete na nějaký výlet,máte většinou i na lodích all inclusive, ale pokud máte malé děti, nesmí se vynášet žádné jídlo z restaurace, tudíž není možnost vzít něco sebou pro děti. Jinak velmi dobrá jídla!"
st 1.7.2009
"Dovolená snů"
9.5
Turecko jsem navštívila potřetí a bylo to jedničkové
8
"Poloha a pláž"
"Pláž skvělá,vstup do moře horší-betonové plotny"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel zaslouží pochvalu - čistý a přes množství návštěvníků klidný"
10
"Služby a personál"
"Obsluhící chlapci skvělí,usměvaví,ochotní,vstřícní. Jen recepce kulhala po jazykové stránce."
10
"Zábava, sport, strava"
"Kdo měl chuť, měl možnosti - my jsme 2x denně hráli volejbal,dcera šla na erobik, kluci na basket.Večerní program jsme si nenechali nikdy ujít"
po 1.6.2009
"dovolená v turecku"
9
příští rok se rádi vrátíme znovu
6
"Poloha a pláž"
"pláž pěknma ale trochu horší prístup do vody"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"hotel krásnej,vybavení odpovída 5hvězd"
10
"Služby a personál"
"perfektní"
10
"Zábava, sport, strava"
"pěkné animační programy,strava výborná...velky výběr"
po 1.9.2008
"hotel Doganay Club"
9
hezká dovolená
8
"Poloha a pláž"
"cca 200 m od hotelu"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"dobré"
10
"Služby a personál"
"dobré"
10
"Zábava, sport, strava"
"strava vydatná"

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna