Turecko | Turecká riviéra | Konakli

ANITAS

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

čt 1.7.2010
"Byli jsme moc zklamaní. Nedoporučuji"
5.34
Byli jsme velmi zklamaní. Ze začátku jsme si říkali, že, jestli nejsme moc nároční, ale po pár dnech se ukázalo, že z 15 Čechů, co tam byli, jich bylo 14 hodně naštvaných. Fotografie jsou hezky vyretušované a dobře nafocené, ale bazén má kapacitu max. 40 lidí a lehátka jak u bazénu (50 lehátek), tak u moře (60 lehátek) bylo fakt málo, když hotel pojme 186 klientů a navíc všichni byli u bazénu, protože u moře nikdo nechtěl být. Takže každé ráno vstávat v 5 a jít si zabrat lehátko ručníkem. To nám doporučila i delegátka. Byli jsme už na více dovolených, ale tuto hodnotíme jako rozhodně nejhorší...bohůžel. O 2 km blíže Alanyi jsou krásné hotely s parádní pláží a za stejné peníze. Pokud ještě pojedu do Turecka, tak teď už vím kam. Ale rozhodně ne Anitas Beach.
4
"Poloha a pláž"
"Poloha celkem dobrá - kousek do Alanye i centra nákupů v Konakli. Pláž hrozná. Samé skaliny a šutry. Vstup do moře pouze přes molo. Navíc podél mola vede odpadní trubka, kterou je vidět z mola. Žádný podmořský život, ani rybka. Doporučuji si pronajmout cestovní skůtr za 15 eur na 24 hodin a zajeďte se vykoupat do Inzecum (cca 10 km směr Antalye) a pak do Alanye na hrad na kopci. Parádní projížďka, krásný výhled a pěkný zážitek. Jenom bacha na turecký řidiče. Běžně jezdí ještě 2 vteřiny na čevenou."
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel na první pohled vypadá dobře, ale pokoje jsou hrozně malé. Do koupelny se vleze max. 1 osoba."
4
"Služby a personál"
"Služby obstojné, personál zkraje příjemný, ovšem až se otrkají, tak si vyloženě sami říkají o nějaké spropitné i za to, že vám při obědu odnesou sklenici od stolu. U vedlejšího stolu si dokonce sami vzali peníze, co tam měli hosté položené."
8
"Zábava, sport, strava"
"Sportovní vyžití je max. v bazénu, kdy je každý den vodní polo (ovšem nedoporučuji, aby se zůčastnily ženy). Jinak co tam měli výborné, je zábava pro děti. Těm se věnovali pořád, takže to hodnotím velmi pozitivně. Večer byl vždy nějaký program."
út 1.9.2009
"Super dovolená"
9
Nám se tu líbilo, hotel nebyl v centru, takže celkem klid. Dovolenou jsme si užili a všem doporučujeme.
8
"Poloha a pláž"
"pláž přímo u hotelu, lehátek dostatek. Pláž čistá, denně uklizená."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Pokoje sice menší, ale denně uklizené, čisté. Na pokoji klimatizace, TV"
10
"Služby a personál"
"Personál skvělý, strava pestrá."
8
"Zábava, sport, strava"
"Strava pestrá, každý si vybere. Animační večery, turecká noc. Vodní sporty na pláži za poplatek."
st 1.7.2009
"ANITAS"
10
Hotel a dovolená se mi moc líbila. Musím pochválit i delegátku. Opravdu byla na svém místě. Jen kdyby takových bylo více.
10
"Poloha a pláž"
"Pláž byla hned u hotelu. Byla čistá a uklizená. Nehodí se moc pro malé děti. Je kamenité dno. Chodí se z mola."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je uklizený, čistý."
10
"Služby a personál"
"Personál je vstřícný,číšnici se snaží každému vyhovět."
"Zábava, sport, strava"
"Veče byly animační programy. Každý si mohl vybrat podle svého uvážení.Přes den bylo postaráno i o děti. Byla tam česká animátorka Alex. Opravdu moc příjemná a snažila se upoutat všechny děti."
so 1.8.2009
"Jela bych znova"
9.5
Celkový dojem velice kladný.Jsme doma 3dny a vážně přemýšlíme že se tam za rok vydáme znova.Nemohu přijít na nic co by mě při celé dovolené opravdu naštvalo nebo chybělo...
8
"Poloha a pláž"
"Hotel přímo na pláži. Pláž není vhodná pro malé děti,ale je pravda že Anitas má nejhezčí pláž z okolních hotelů.Lehátek, slunečníků dostatek, sprcha. Každý večer vše uklizeno...Bazén dostačující, čistý a teplý."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel na první pohled upravený.Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala se špínou...odpovídá úrovni.Pokoje standartně vybavený,dostačující k pobytu, stejně tam chodí člověk jenom spát..."
10
"Služby a personál"
"V hotelu jsou Turecké lázně, ale lepší je zajet do Alanye.Personál velice ochotný.Velice příjemní číšníci, ochotně obsluhují i bez bakšiše."
10
"Zábava, sport, strava"
"Každý večer program s animátory. Snaží se zapojit každého. Večer odvoz na diskotéku v raních hodinách návrat na hotel.Přes den např. vodní polo,cvičení ve vodě, aerobik, šipky, volejbal....Jídlo opravdu chutné, akorát chlapi se těšili domů na pořádnej kus masa.Nejedla jsem tam nic o čem bych mohla říct že mi nechutnalo."
st 1.7.2009
"Chtěla bych poděkovat cestovní kanceláři za báječnou dovolenou"
9.34
Hotel mohu jen doporučit. Chtěla bych hlavně poděkovat naší delegátce. Opravdu je profesionálka. Snařžila se každému vyhovět.
8
"Poloha a pláž"
"Hotel byl přímo na pláži. Není moc vhodná pro malé děti. Musí se do vody chodit z mola. Při naší návštěvě byly docela velké vlny.Ale moře bylo moc pěkné."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je dobře vybavený. Má skvělou kuchyni. každý si vybere na co má chuť. Bylo spoustu salátů, zákusků a ovoce."
10
"Služby a personál"
"Personál byl vstřícný a vždy usměvavý. Snažili se domluvit i česky."
"Zábava, sport, strava"
"Animační program byl celý den. Pro děti i dospělé. Pokud měl někdo zájem určitě si přišel na své. každý. Animátorka byla i češka a byla moc fajn."
út 1.7.2008
"Turecko není místo pro klidnou dovolenou!"
8
Turecko určitě není místo pro klidnou dovolenou, jak jsem si představovala. V každém hotelu celé večery řvou diskotéky, ti, co by je nechtěli poslouchat, mají prostě smůlu. Jinak hotel byl fajn až na zmíněnou klimatizaci a přítomnost komárů. Výhodou je poloha přímo na pláži, lehátka jsou k dispozici jak u bazénu, tak na betonových molech nebo na molu u moře, takže si každý vybere. Jídlo bylo dobré, to je taky velmi důležité. Jinak v okolí hotelu nic moc nebylo, takže na romantické procházky po večerech zapomeňte. Když jsem se podívala okolo, byl Anitas opravdu jeden z nejlepších hotelů.
8
"Poloha a pláž"
"Pláže v Turecku jsou převážně dost špinavé a na ručníku bez lehátka bych si tam nelehla, u hotelu ale byly lehátka, takže nebyl problém"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Na hotelu mi vadila klimatizace, která se nedala regulovat, pouze zapnout nebo vypnout, takže byla nepoužitelná, protože by tam v noci každý zmrznul, museli jsme proto nechat otevřené dveře od balkónu, ale zároveň jsme tak museli poslouchat asi 3 diskotéky, nechápu nedůvěru a důvod, proč nemůže být ubytovaným poskytnut ovladač na klimatizaci, aby ji mohli plně využívat"
8
"Služby a personál"
"Personál byl naopak perfektní, velmi slušný, hlavně co se týká číšníků. Trochu mi vadilo, že u hotelu obcházel hotelový fotograf a každých 10 minut se nás ptal, jestli nechceme vyfotit, stejně tak masér, jestli nechceme masáž, to bylo poněkud otravné"
8
"Zábava, sport, strava"
"V hotelu je každý den víceméně stejný animační program. Zapojit se můžete, ale nemusíte. Zahrnuje beach volleyball, gymnastiku, aqua aerobic, vodní polo. Myslím, že tohle nemohlo nikomu vadit. Každý večer byl také v hotelu animační program a pokud máte okna směrem k pódiu, není možné jít spát dříve než o pulnoci a musíte každý večer poslouchat skoro ty samé "hitovky""
út 1.7.2008
"Nej dovolená"
10
Prostě pro mě nejlepší dovolená co sem kdy zažila...teda zatim, ale už sem byla celkem v hodně zemích a tady to bylo neeej..doporučuju tam jet nebudete sklamaní..a blue style je neeeej a delegáti taky..taky bych jednou chtla bejt delegátkou..no uvidíme tak přeju krásnou dovču i vám..třeba taky bude pro vás ta nejlepšííí
10
"Poloha a pláž"
"krásné místo hotelu, pláž mě nejdřív štvala protože byla ve vodě kamenitá, ale jezdit po vlnách třeba i po kamenech mi fakt nevadilo...bylo to super a hned bych se tam vrátila...klidně aspon na tu pláž.."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"hotel skvělej..né žádnej mega přeplněnej lidma pstě akorát a fakt libový...vybavení skvělý..nic mi nechybělo..možná jen moc studená klimoška, po který sem tejden ležela dom s angínou, ale stejnak to stálo zato..."
10
"Služby a personál"
"peronál na jedničku s hvězdičkou..nej byli animátoři pstě prdel s nima nehorázná...a číšníci u baru taky skvělý zvlášt dyž nám celej večer nalejvali že sem pak ani nedokázala chodit rovně....skvělýýý"
10
"Zábava, sport, strava"
"jídlo dobrý moooc, ale po těch 10 dnech sem se už těšila na naše jídlo...je to tam furt na stejný brdo,...ale najíte se tam upe dobře...nejlepší tam měli dorty na ty nezapomenu..mnam a bavila sem se od rána do večera sou tam libový místa kde se dá skvěle vyblbnout..."
čt 1.5.2008
"Sluníčková dovolená"
10
Krásná dovolená,čistý hotel,příjemní lidé,výborní kuchaři,sympatické a ochotné delegátky CK Blue-style dávám jedničku s hvězdičkou,prostě celková spokojenost.
10
"Poloha a pláž"
"Hotel Anitas v Konakli přímo u pláže,místy skalnaté,vlastní plážička štěrková u mola pro vstup do moře,udržované personálem hotelu"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel velmi čistý,udržovaný,vybavení odpovídá kategorii, plně dostačující pro pobyt"
10
"Služby a personál"
"Personál hotelu je velice ochotný,vstřícný,nevtíravý a udělající"
10
"Zábava, sport, strava"
"Každý den cvičení v zadradě,v bazénu, volejbal,večerní anim.programy dobře dělané,dětké diska,strava výborná-velmi velký výběr jídla dostatek ovoce i nápojů po celý den,nelze nic vytknout-ochota číšníků a um kuchařů"
čt 1.1.1970
"hotel Anitas beach "
6.5
Hodnotím za 3.
6
"Poloha a pláž"
"Konakli, na pláži."
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Anitas beach ****"
8
"Služby a personál"
"Personál perfektní- všude čisto, až na moře."
6
"Zábava, sport, strava"
"Animační programy- slabé proti ostatním hotelům vedle. Strava také horší- jednotvárná."
po 1.9.2008
"jedna z nejhezcich dovolenych"
8.5
Na nas hotel Anittas zapusobil velmi dobre,vrele doporucujem a urcite se do Turecka radi vratime.
8
"Poloha a pláž"
"Hotel lezi na klidnem miste primo u plaze,more teple a ciste a nasel se i den kdy byly vlny natolik velike,ze jsme si mohli i zablbnout,bylo to bezva.Co nam vadilo byly kameny v mori."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel byl cisty,obden uklizeno.Pokojske byli velmi prijemne.Vybaveni bylo ucelne pekne,hezky balkon s vyhledem na more."
10
"Služby a personál"
"Sluzby jednim slovem perfektni,hodne jidla,ovoce ,zeleniny a velmi vyborne a sladke zakusky,piti nadmiru.Personal byl prijemny,ochotny akorad nechapal,ze cizinci si toho tolik hladove nabrali a pak vetsinu jidla nechali,naopak s cechama byli velmi spokojeni,meli jsme snimi dobry vztah."
6
"Zábava, sport, strava"
"Jedine co se nam nelibilo byly priserne animacni programy jeden animator na celych 14 dni ani sportoniho vyziti moc nebylo.Za zabavou jsme jezdili v podvecer do blizkeho mesta Alania mistnim autobusem (dolmus).Zabavy zde bylo az nad miru.Mesto Alanie vecerem zije,je to opravdu zazitek,vrele doporucujeme."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna