Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Konakli

CLUB DIZALYA

Shrnutí hodnocení
Velmi dobré
4.1

Hodnocení našich klientů


středa 01. 06. 16
"Dizalya palm garden"
10
báječná dovolená
10
"Poloha a pláž""kamenitá, přístup přes molo"
10
"Hotel a úroveň vybavení""vše na nejvyšší úrovni"
10
"Služby a personál""ochotný"
10
"Zábava, sport, strava""vynikající"

úterý 01. 07. 14
"Club Dyzalia"
9.5
Velmi milý hotel i díky zahradě, nelituji, byl to ráj.
8
"Poloha a pláž""Velmi blízko, s molem, do vody se sešlo po mírném písečném svahu."
10
"Hotel a úroveň vybavení""Superlativní, byli jsme ubytovaní ve vilce.Paráda."
10
"Služby a personál""Úžasní, milí, vzorní."
10
"Zábava, sport, strava""Sice v němčině, ale já jsem se bavila dobře se všemi i bez jazykové vybavenosti."

pátek 01. 06. 12
"nadšeni"
9.5
velmi dobrý, mohu jen doporučit
8
"Poloha a pláž""pláž je bohužel malá, ale vždy upravená a stále čistá, pro plavce je přístup do moře z mola, přímo z pláže jen v obuvi; na pláži funguje celý den bar s milým personálem."
10
"Hotel a úroveň vybavení""velmi dobrá, klimatizace funkční, teplá a studená voda celý den, stavba je řešena tak, aby ze všech oken byl výhled na moře."
10
"Služby a personál""usměvavý, milý, ochotný a to jak pokojské, tak číšníci, barmani i animátoři."
10
"Zábava, sport, strava""velmi dobrá; každý den jiné a chutné jídlo, nic se za 8denní pobyt neopakovalo a pokud ano, tak v jiné úpravě; má rodina není sportovně založena, tak to co hotel nabízel nám vyhovovalo."

neděle 01. 07. 12
"Bezvadná dovolená"
8.5
My jsme přijeli nadšení,nechápu lidi kteří jsou pořád s něčím nespokojený,byli jsme poprvé a určitě ne naposled. Měli jsme sebou dvě malé děti a ti byli taky nadšení...je pravda,že pláž je trošku jina než na jakou jsme zvykly,ale moře čistý a pohoda. Klietela většinou německá,ale byl tam klid,po pulnoci uplně tichoučko...za mě jednička
6
"Poloha a pláž""Poloha nám moc vyhovovala,bylo to na konci města,čili klid...nakupy kousek od hotelu a nikam jsme neměli potřebu cestovat..."
8
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel je starší,ale my jsme byli spokojení,ubytování v překrásné zahradě a ten klid..."
10
"Služby a personál""Služby a personál výborný...moc dobře se o nás starali"
10
"Zábava, sport, strava""Zábava každý den nějaké představení,cvičení ve vodě i na souši,šipky,střelba,mikado,mini club...všeho jsme si užili,včetně tureckého večera....mala chybička,vše v němčině...Strava vynikající,každý si vybral a ty dortíčky,mnam...moje dvě kila navíc z Turecka dovežené mluví za vše...večer každý den navíc grilovaný dobrutky..."

pondělí 01. 08. 11
"Nevhodný hotel pro děti a seniory"
5.5
Známým bych tento hotel určitě nedoporučil. Služby all- inclusive nejsou pro hosty v celém areálu hotelu dostupné. Koupání v moři a pobyt na pláži je hrozný. Hotel není vhodný pro děti a seniory.
4
"Poloha a pláž""Pláž je velmi malá a celá je zaskládána lehátky, kterých je okolo 50 ks, tak pro celý hotel pochopitelně nestačí a okolo není místo kam si rozprostřít vlastní deku. Vstup do moře je dost nebezpečný a nevhodný pro děti. Je zde kluzká sklála, o kterou se tříští vlny a vstup na ní je životu nebezpečný. Asi 30 metrů skály odbagrovali a udělali písčitý vstup do moře. Zde jsou však různě velké kameny a betonové zbytky suti, které jsou velice ostré a schované pod vodou. Pokud někdo do vody vběhne, tak si určitě poraní nohy."
6
"Hotel a úroveň vybavení""Hlavní budova hotelu je zastaralá a příliš daleko od pláže. Pozor od 17 hod. do 09 hod. zde můžete pít pouze studenou vodu z barelu. Postele jsou dobré a pokojská funguje docela dobře. Na pokoji není žádný hmyz či mravenci. Stavebně je budova dost zfušovaná, dveře na balkon nešly ani zabouchnout, tak výkon klimatizace byl degradován. Ostatní ubytování v zahradních domech se zdálo být novější a mnohem modernější."
6
"Služby a personál""Na každém kroku je vidět, že hotel zaměstnává jen minimum personálu, který nestíhá služby poskytovat. Animátorský tým nemá žádné zkušenosti a není schopen vytvořit program, který by zaujal. Večerní představení byla tvořena jen z řad diváků jako je např. karaoke, tarzan-shou, bingo a také byla živá hudba, kdy 1 hudebník pouštěl hudbu z CD a doprovázel ji hraním na klávesy. Veškeré stravovací služby a bary jsou pouze u pláže, která je cca 300 m od hlavní budovy hotelu. Pokud večer dostanete chuť na studený drink, počítejte s tím, že si pro něj půjdete přes půl kilometru a po návratu zjistíte, že jste drink cestou vypotil."
6
"Zábava, sport, strava""Stravování se podobalo spíš typu fastfood. Což vyhovovalo dětem, ale v kuchyni asi neměli žádného vyučeného kuchaře. Vše bylo děláno z mražených polotovarů typu hamburger, který zalili houbovou, paprikovou či jinou omáčkou. Děti ocenili, že vždy byly špagety nebo hranolky a kečup. Večeře byly vždy zpestřeny nějakým grilovaným masem, což bylo jediné jídlo, které chutnalo asi všem. V Turecku jsem byl již 5 x, ale toto byla nejhorší kuchyně. Sladké zákusky byly převážně jen pudink."

středa 01. 06. 11
"Club Insula"
5
Dobrý, za ty peníze to ušlo, ale byl jsem na lepších místech v rámci světa, na toto místo se určitě vracet nebudu, do Turecka ano, ale na jiný hotel a jinou pláž možná.Plno Rusů a dětí, takže ,,blázinec,,. Celkové hodnocení 3, nebo 60% i vzhledem k CK Blue Style - Nedoporučuji CK Blue style - z této dovolené jsem se vrátil s reklamačním protokolem - odlet z Prahy přes Brno kde jsme seděli hodinu v letadle bez informování, opoždění příjezdu na hotel o dvě hodiny, na hotel jsme dojeli ve 23.00 takže bez večeře. V den odjezdu posunut odlet z 19.00 na 10.30 z hotelu odjezd v 6.00 takže bez snídaně a oběda, takže jsme ztratili celý den, přístup delegátky hrozný, prý nám mohla nabídnout posunutí odletu na další den, ale protože nás nenašla u bazénu, tak neřešila a my o tuto možnost přišli....
4
"Poloha a pláž""Ihned u hotelu menší a tím pádem hlava na hlavě, písčito- oblázková, bez obuvi do vody velice nepříjemné. Moře dopoledne čisté, po obědě velice špinavé - různé naplaveniny, obaly, igelity. Nad pláží vlaje modrá vlajka o čistotě moře a pláže - ale asi Turecký fejk. Lehátka i slunečníky v pohodě, ráno nutnost rezervovat ručníkem stejně jako u bazénu, Rusové zaberou plno lehátek a na pláži ani u bazénu se ani neukážou. "
4
"Hotel a úroveň vybavení""5hvězdiček, asi bych jednu ubral vzhledem k přístupu obsluhy a některým níže uvedeným bodům.Do Turecka možná na jiný hotel ano, na tento už určitě ne. V celém hotelu fungovala klimatizace jen snad na pokojích pokud fungovala, takže všude dusno včetně restaurace, lobby a společných prostor. Pokoj Pokoje hezké, čisté, zánovní vybavení, v minibaru denně doplňovaném byli pouze dvě coly a jedna voda. Trezor, sprcha, koupelna v pohodě. Klimatizace horor - v noci výpadky proudu, takže 3x za noc vstávat a pouštět vypnutou klimatizaci, která někdy fungovala a někdy ne, na hotelu jsem se za týden pobytu nápravy nedočkal. Výhled na bazén a venkovní arénu kde byli animační programy, takže hluk do půlnoci. "
8
"Služby a personál""v pohodě, aktivní a milý."
4
"Zábava, sport, strava""Animační programy v pohodě, okolí a areál hotelu čistý, vše funkční, obsluha aktivní. Na recepci problém se domluvit AJ, samí Rusové, takže v pohodě rusky. Jinak bazén a celý areál čistý a hezký. Jídlo Ultra AL, dost jídla i výběr všeho od pečiva přes zákusky a hlavní jídlo, nápoje pouze z postmixu dosti chemické, jen mi chybělo ovoce - byli pouze melouny a jablka, dále čerstvé džusy byli pouze za poplatek a málo ryb, v den odjezdu zajištěna brzská snídaně - horor v podobě vody, čaje a chleba. V 5ti hvězdičkovém hotelu úsměvné. "

úterý 01. 06. 10
"Krásná dovolená"
10
Byla to moje nejhezčí dovolená, všem vřele doporučuji.
10
"Poloha a pláž""Dizalya park se nachází v části Konakli těsně u moře. Pláž je písčitá, čistá, vstup do moře z mola, ale i z pláže...je tam vybagrován pozvolný vstup do moře ve skále."
10
"Hotel a úroveň vybavení""Bydleli jsme v jednom z domečků, ve velkém pokoji, kde byla regulovatelná klimatizace, velká koupelna, terasa, lednice, TV. V areálu byla soustava bazénů a jeden s tobogánem. Měli jsme s sebou notebook a připojení bylo zdarma. Všude plno krásných květin, vše zelené, udržované."
10
"Služby a personál""Služby super. Moc příjemný personál, vždy usměvavý. Když zjistili, že jsme češi, snažili se pozdravit v češtině. Pokoje denně uklizené, složené přikrývky do různých tvarů, i pyžama. Obsluhující personál v restauraci na jedničku!"
10
"Zábava, sport, strava""Animátorský program v němčině...(němců je tam mraky a jejich chování mi někdy dost vadilo. Byli hrozně rozcapení, uřvaní....)kdo chtěl sportovat, bylo z čeho vybírat, animátoři celý den perfektně organizovali program. Co se týče jídla - velký výběr všeho možného, vyřežávané melouny, vše vždy čerstvé, perfektně připravené."