800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB BELINDA ANNEX

Annex hotelu Club Belinda se skládá z 9-ti pavilonů po 6-ti rodinných pokojích. Areál je vzdálený cca 200 m od hlavní budovy hotelu Club Belinda Beach.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Annex hotelu Club Belinda se skládá z 9-ti pavilonů po 6-ti rodinných pokojích. Areál je vzdálený cca 200 m od hlavní budovy hotelu Club Belinda Beach.

Ubytování

Klimatizované rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi, které mají možnost ubytovat až 5 osob jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, TV, telefonem, minibarem a balkonem nebo terasou. Za poplatek: trezor.

Vybavení

Klienti části Annex hotelu Club Belinda využívají veškeré zařízení hotelu Club Belinda Beach a navíc mají k dispozici bar, bazén s částí pro děti a sluneční terasu. Zdarma: lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži.

Stravování

V ceně All Inclusive klienti mohou využívat bar v části Annex 10:00 - 24:00 hodin a navíc veškeré bary a restaurace hotelu Club Belinda Beach.

Sport a zábava

Klienti využívají veškeré zařízení i programy hotelu Club Belinda Beach.

Pláž

Velmi hezká písečně-oblázková pláž hotelu Club Belinda Beach se nachází cca 450 m od Annexu, kam pravidelně jezdí hotelový traktůrek. Zdarma: lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži. Za poplatek: vodní sporty, výměna ručníků.

Náš názor

Velké rodinné pokoje. Zdarma: klimatizace v hlavní sezóně, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži. Vhodné pro rodiny s dětmi či přátele.

Počasí

Alanya

28°C Polojasno

Belek

26°C Jasno

Side

27°C Polojasno

×