800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIRAMARE BEACH & QUEEN

Hotel se nachází přímo na krásné pláži v oblasti Kumköy, 6 km od centra Side, 10 km od Manavgatu a 60 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází přímo na krásné pláži v oblasti Kumköy, 6 km od centra Side, 10 km od Manavgatu a 60 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje mají koupelnu, WC, trezor, koberec, balkon, minibar, centrální klimatizace.

Vybavení

MIRAMARE BEACH: hlavní 4patrová budova, celkem 218 pokojů, výtahy, recepce, lobby bar, internetová kavárna, TV místnost, herna, hlavní restaurace s terasou, obchody se suvenýry, turecké lázně, krytý bazén, fi tness, kadeřnictví, venkovní bazén, bazén pro děti, tobogány, dětské hřiště, snackbar, diskotéka, lehátka, matrace a slunečníky na pláži i u bazénu. MIRAMARE QUEEN: hlavní 5patrová klimatizovaná budova, celkem 318 pokojů a 108 rodinných v 9 zahradních budovách (1 místnost), recepce, lobby, výtahy, TV místnost, herna, obchody se suvenýry, kadeřnictví, turecké lázně, hlavní klimatizovaná jídelna, venkovní bazény, bazén pro děti, lehátka, matrace a slunečníky na pláži i u bazénu.
Služby za poplatek: biliár, zmrzlina, dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, veškeré občerstvení v baru na pláži, osvětlení tenisových kurtů, internet, vodní sporty na pláži.
Pro děti: dětské bazény, dětské hřiště, animační programy.

14000

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a turecké speciality (gözleme) během dne, odpolední káva/čaj a zákusek, půlnoční polévka, neomezená konzumace místních alkoholi ckých a nealkoholických nápojů 24 hodin denně, nápoje na diskotéce, tenis, šipky, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, stepaerobic, gymnastika, animační programy, vodní gymnastika, lehátka, matrace a slunečníky, trezor na pokoji, minibar na pokoji (denně doplňován 2 láhvemi vody a sody).

Pláž

přímo na písčité pláži

Náš názor

Tento kouzelný komplex dvou propojených hotelů je další z novinek v letošním katalogu. Hotel je svou polohou vhodný k návštěvě městečka Side a jako stvořený pro aktivní odpočinek. Je tou správnou volbou pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alanya

20°C Jasno

Belek

21°C Jasno

Side

16°C Jasno

×