800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BANANA

Oblíbený hotel našich klientů se nachází na konci Alanye, v těsné blízkosti pláže. Do centra města se dostanete po plážové promenádě se spoustou restaurací a obchůdků nebo dolmusem, typickým tureckým minibusem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbený hotel našich klientů se nachází na konci Alanye, v těsné blízkosti pláže. Do centra města se dostanete po plážové promenádě se spoustou restaurací a obchůdků nebo dolmusem, typickým tureckým minibusem.

Ubytování

Komplex se skládá z jedenácti budov rozmístěných v krásné vzrostlé zahradě, tvořící 3 části. Hotelové bloky jsou propojeny podchodem zaručujícím tak snadný a bezpečný přístup k pláži. 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, centrální klimatizace, telefon, TV, malá lednice, sociální zařízení, fén, balkon.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar Olympic, bar Toros na pláži, TV místnost, zahrada, hotelové obchody, fotograf, zlatnictví, kadeřnictví, lékárna, boutique, minimarket, bazén se sladkou vodou, bazén s mořskou vodou a skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, animační programy, volejbal, fi tness centrum, šipky, aerobik, vodní gymnastika, boccia, stolní tenis, tenis, animační programy.
Služby za poplatek: prádelna, a´la carte menu, trezor na pokoji, noční osvětlení tenisového kurtu, noční klub, sauna, turecká lázeň, masáže, dovozové nápoje, čerstvý džus, kulečník, pokojový servis.
Pro děti: bazén s mořskou vodou a skluzavkou, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, zábavní programy.

Stravování

All inclusive. Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové
ALL INCLUSIVE Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně formou minibufetu, svačina 17.00–18.00 hod. v barech Bacus, Golden a Sunny (čaj, káva, mléko, zákusky), noční občerstvení v Bacus baru 23.00–24.00 hod. (polévka, sendvič), občerstvení v Bacus baru a Golden baru 12.00–16.30 hod. (hamburgery, sendviče, špagety, turecké sladkosti, různé druhy salátů, ovoce dle sezóny). Speciální občerstvení: v neděli a ve čtvrtek pizza, v úterý grilované kuře, v sobotu palačinky. Neomezená konzumace nealkoholických a místních akloholických nápojů. Všechny bary se uzavírají ve 24.00 hod.

Pláž

100 m od pláže s hrubým pískem, vstup do vody kamenitý, možný přes molo.

Náš názor

Stálice v naší nabídce je hotelem s dlouhou tradicí a vyhlášenou kuchyní. Vyhledávaný především rodinami s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alanya

27°C Jasno

×