Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Okurcular

PORTO AZZURO DELTA

  Hodnocení

  2.2

  Poloha a popis

  Vybavení

  Hotel pochází z roku 2003. Objekt má 213 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf a směnárna. Přístup k internetu ve společných prostorách hostům umožňuje zůstat v kontaktu se světem. Nachází se zde restaurace, jídelna a bar. Jsou zde i různé obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek a dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít lékařskou službu, prádelnu a kadeřnictví.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Také je zde sejf a minibar. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

  Sport/zábava

  V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V hotelu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, hra boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal a minigolf. Objekt nabízí sportovně založeným hostům i mnoho indoorové zábavy, například fitness studio, stolní tenis, badminton, kulečník, gymnastiku a aerobik. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít saunu, parní lázeň a masáže. V hotelu mohou hosté odpočívat, nebo si vybrat jednu z mnoha nabízených zábavních aktivit. Je zde diskotéka, miniklub a kasino.

  Stravování

  Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Nápoje jsou pro hosty v ceně. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

  Platba

  Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248