Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Side

ARAL

  Poloha a popis

  Poloha a popis

  Hotel se nachází cca 65 km od mezinárodního letiště v Antalyi a svým hostům nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích. Soukromá písečná pláž je vzdálena asi 800 metrů od hotelu. Centrum historického města Side se nachází v docházkové vzdálenosti 1km. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a je ideálním výchozím bodem pro výlety do antického centra Side nebo do 10 km vzdáleného města Manavgat s vodopády.

  Vybavení hotelu

  Pro hosty je zde k dispozici recepce, bazén, turecké lázně, Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma, dětské hřiště, šipky, stolní tenis, hotelový animační program, masáže, parkoviště zdarma, služby fotografa.

  Vybavení pokoje

  Hotel disponuje pokoji Standard, Eco a Family room. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, minibarem, SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem. Eco pokoje mohou být svou rozlohou menší a nacházet se v odlehlejších nebo znevýhodněných částech hotelu.

  Stravování

  All inclusive formou bufetu. Snídaně 07:30 - 10:00 Oběd 12:30 - 14:00 Káva 16:00 - 16:30 Večeře 19:00 - 21:00 Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby u baru 10:00 - 23:00., Čerstvé džusy, importované a lahvové nápoje jsou zpoplatněny. Změna programu a složení konceptu vyhrazena - dle vedení hotelu.

  Pláž a plážový servis

  Soukromá písečná pláž se nachází 800 metrů od hotelu, na kterou Vás zdarma doveze hotelový shuttle bus. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, nápoje za poplatek.

  Pro děti

  Dětské hřiště, skluzavky, animační zábavné programy

  Sport a zábava

  Animační programy, večerní show, šipky, stolní tenis, turecké lázně, masáže.

  Služby za poplatek

  Čerstvé džusy, importované a lahvové nápoje,potápění, masáže, lékař, služby fotografa, Detailní nabídku zpoplatněných služeb obdržíte na hotelu nebo na informativní schůzce s delegátem CK.