800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARAL

  • Vzdálenost od pláže je 800 m
  • Centrum města se nachází 1 km od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Hotel se nachází cca 65 km od mezinárodního letiště v Antalyi a svým hostům nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích. Soukromá písečná pláž je vzdálena asi 800 metrů od hotelu. Centrum historického města Side se nachází v docházkové vzdálenosti 1km. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a je ideálním výchozím bodem pro výlety do antického centra Side nebo do 10 km vzdáleného města Manavgat s vodopády.

Vybavení hotelu

Pro hosty je zde k dispozici recepce, bazén, turecké lázně, Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma, dětské hřiště, šipky, stolní tenis, hotelový animační program, masáže, parkoviště zdarma, služby fotografa.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje pokoji Standard, Eco a Family room. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, minibarem, SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem. Eco pokoje mohou být svou rozlohou menší a nacházet se v odlehlejších nebo znevýhodněných částech hotelu.

Stravování

All inclusive formou bufetu. Snídaně 07:30 - 10:00 Oběd 12:30 - 14:00 Káva 16:00 - 16:30 Večeře 19:00 - 21:00 Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby u baru 10:00 - 23:00., Čerstvé džusy, importované a lahvové nápoje jsou zpoplatněny. Změna programu a složení konceptu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Soukromá písečná pláž se nachází 800 metrů od hotelu, na kterou Vás zdarma doveze hotelový shuttle bus. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, nápoje za poplatek.

Pro děti

Dětské hřiště, skluzavky, animační zábavné programy

Sport a zábava

Animační programy, večerní show, šipky, stolní tenis, turecké lázně, masáže.

Služby za poplatek

Čerstvé džusy, importované a lahvové nápoje,potápění, masáže, lékař, služby fotografa, Detailní nabídku zpoplatněných služeb obdržíte na hotelu nebo na informativní schůzce s delegátem CK.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 65 km

Počasí

Side

20°C Jasno

×