800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HORUS PARADISE

Hotelový komplex složený ze dvou částí: Horus Paradise Holiday Village a Horus Paradise Luxury Resort.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotelový komplex složený ze dvou částí: Horus Paradise Holiday Village a Horus Paradise Luxury Resort.

Poloha

hotel je oddělený od mírně se svažující pláže pouze pobřeží promenádou. Centrum letoviska Side cca 2,5 km, Manavgat cca 6 km. Spojení minibusy.

Vybavení

223 pokojů v Horus Paradise Luxury Resort 5* a 420 pokojů v Horus Paradise Holiday Village 4*. V hotelu se dále nachází recepce, lobby s barem, panoramatický výtah, restaurace s terasou, 4 a-la-carte restaurace, kavárna, bary, obchody, kadeřnictví, amfiteátr, tři sladkovodní bazény, bazén s 5 skluzavkami, opalovací terasa. Služby lékaře a zdravotní sestry. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži a u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje A (1A/2A/3A), v části Horus Paradise Holiday Village, se sprchou, WC, sat. TV, fénem, minibarem, trezorem (na kauci), individuální klimatizací, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje A(2D/3D): s výhledem na moře, jinak stejné jako A(1A/2A/3A). Rodinné pokoje A(2B/3B): cca 40 m2, dvě ložnice, s výhledem na moře, jinak stejné jako A (1A/2A/3A). Dvoulůžkové pokoje A(2E/3E): de luxe, nově renovované, jinak stejné jako A(1A/2A/3A). Dvoulůžkové pokoje B(2A): v části Horus Paradise Luxury Resort NNNNN se sprchou, WC, kosmetickým zrcátkem, LCD sat. TV, minibarem, trezorem, klimatizací, balkonem nebo terasou, na straně do zahrady. Dvoulůžkové pokoje B(2B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B(2A).

Stravování

all inclusive..

Sport/aktivity

basketbal, volejbal, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, fitness, beach volejbal, aerobic. Za poplatek: vodní sporty na pláži, biliard, herna.

Zábava

animační program, diskotéka.

Wellness

sauna, hammam. Za poplatek: masáže.

Děti

dětská postýlka, minidiskotéka, dětský bazén, hřiště, dětské židličky, dětské menu, hlídaní dětí (na vyžádání, za poplatek), miniklub (4-12 let).

Popis all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Pozdní snídaně, snacky, odpolední káva, čaj, zákusky a zmrzlina. 1x za pobyt, po předchozí rezervaci možná večeře v a-la-carte restauraci (italská, mexická, turecká, rybí). Půlnoční snack. Minibar je denně doplňován: 1x lahev vody (Horus Paradise Holiday Village) nebo 2x voda, 2x cola, 2x fanta (Horus Paradise Luxury Resort).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km

Počasí

Side

21°C Jasno

×