Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Side

ARTEMIS

  Hodnocení

  3.3

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel je situován v oblíbené části Side - Cennetler, který je od samotného centra Side vzdálen pouze 1,5 km. Výhodou hotelu je jeho poloha v klidné části Side. Architektura hotelu s přilehlými budovami a bazénem v komplexu vytváří velmi příjemnou rodinnou atmosféru s bazény. Součástí hotelu je terasa k posezení, podium určené k večerním animačním programům, terasa na opalování.

  Vybavenost

  plně klimatizovaný hotel s recepcí, bar, restaurace, bazén pro dospělé a děti, bar u bazénu, pódium pro animační programy, animační programy pro děti i dospělé, terasa na opalování s lehátky i slunečníky (zdarma).

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, se sociálním zařízením (WC, sprcha), fén, SAT TV, telefon, sejf. Pokoje jsou s klimatizací (za poplatek).

  Stravování

  ALL INCLUSIVE (10:00-23:00)- snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, odpolední snack.

  Pláž

  písčitá pláž je vzdálena 800 m od hotelu. Hosté hotelu mohou využít služby “Shuttle Bus Service“ – kyvadlová přeprava minibusy mezi hotelem a pláží, která probíhá 2 – 3 krát denně. Služba převozu na pláž je zcela zdarma!

  Sport a zábava

  venkovní bazén pro dospělé spolu s odděleným bazénem pro děti. Naleznete zde také víceúčelové hřiště, obchůdky, turecké lázně a každodenní animační programy pro dospělé i děti. V okolí restaurace, trhy, v nedalekém centru Side také zajímavé kulturní i historické památky.

  Náš názor

  hotel je vhodný pro nenáročného klienta, který oceňuje rodinnou atmosféru. Krásná pláž a romantické centrum městečka Side na dosah.