800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALOMA SIDE BEACH

V mírném svahu, přímo na dlouhé písečné pláži. Centrum města Side cca 5 km. Minibusy (dolmus).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V mírném svahu, přímo na dlouhé písečné pláži. Centrum města Side cca 5 km. Minibusy (dolmus).

Ubytování

Vkusně zařízené, s klimatizací (po hodinách červen až září), chladničkou, satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, dlažbou, fénem, vanou, sprchou, WC, balkónem s bočním výhledem na moře. Rodinné suity se spojovacími dveřmi: Ve vedlejší budově, kombinovaný obytný prostor s ložnicí s pohovkou na spaní a ložnice, jinak stejné jako pokoje standard.

Vybavení

Atraktivně řešený hotelový komplex má 212 ubytovacích jednotek (z toho 83 rodinných suit) ve 2 budovách a nabízí přijímací halu s recepcí, výtahy, obchody, kadeřnictví, bary, restauraci s terasou a nekuřáckou zónou, 3 restaurace ala-carte (rybí, italská a mexická od 15.5.) a TV koutek. V hezky udržované zahradě se nachází 2 plavecké bazény se samostatným dětským bazénem a 1 bazén s 2 tobogány, opalovací terasa a snack bar. Lehátka, podložky, ručníky a slunečníky u bazénu a na pláži v ceně. Hlídání dětí (3-5 let), hřiště. Kolotoč, dětský bazén, tobogány, mini diskotéka (po hodinách).

16000

Stravování

All Inclusive: Všechna hlavní jídla bufetovou formou. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 hodin. Minibar je denně doplňován vodou. Snacky. Odpoledne káva a zákusky. Večeře také v restauracích a-la-carte (1x týdně s rezervací). Půlnoční polévka.

Sport a zábava

Tenisový kurt s tvrdým povrchem, aerobik, stolní tenis, posilovna. Animační program, večerní zábava. Boccia, basketbal. Turecké lázně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Side

30°C Polojasno

×