800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN BEACH - rodinné pokoje

Hodnocení:
6,5
z 10 na základě 1 recenze
Menší hotelovy´ komplex leží přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost do historického města Side je cca 1 km. V centru najdete nejen památky, promenádu, ale i bohaté možnosti večerního vyžití a nákupů. Přímo u hotelu jsou také uličky s obchůdky. Jedná se o velmi pěkný hotel s klidnou atmosférou a krásným koupáním v blízkosti historického města, zábavy i sportovního vyžití. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotelový komplex leží přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost do historického města Side je cca 1 km. V centru najdete nejen památky, promenádu, ale i bohaté možnosti večerního vyžití a nákupů. Přímo u hotelu jsou také uličky s obchůdky. Jedná se o velmi pěkný hotel s klidnou atmosférou a krásným koupáním v blízkosti města.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí hostům vstupní halu s recepcí, TV místnost a restauraci. V zahradě se nachází menší bazén (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma), bar a dětské brouzdaliště. V hotelu je k dispozici sauna, turecké lázně a masáže za poplatek. Na pláži můžete využít nabídku vodních sportů.

Vybavení pokoje

Rodinné pokoje mají soc. zařízení (WC, sprcha, fén), SAT/TV, telefon, centrální klimatizaci a balkon; trezor a minibar (za poplatek).

Pláž a plážový servis

0 m, písečná, lehátka a slunečníky ZDARMA.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možnost připlacení stravování formou all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00–23:00), odpolední káva, čaj, ovoce, zákusky, pečivo a zmrzlina pro děti.

Recenze

6,5
9. říjen 2011 / Miloslav Opletal

Rodinná dovolená

Moře úchvatné-proto vcelku spokojenost.

Celá recenze >

Počasí

Side

16°C Jasno

×