800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TRENDY BEACH SIDE

Hotel spadající do sítě Trendy hotels (viz hotely Trendy Aspendos a Trendy Palm Beach) leží jen necelých 800 m od historického centra městečka Side, přímo u písečné pláže, po které se dá dojít do historického centra města. Hotel nabízí příjemně strávenou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel, který se skládá z hlavní a vedlejší budovy, leží 2 km od centra Side.

Vybavení

recepce, lobby, výtah, TV místnost, restaurace, 2 a la carte restaurace (středomořská a turecká), 2 bary (lobby bar a snack bar), bazén, sluneční terasa, fitness, internetová kavárna, minimarket, lékař (na zavolání), masáže.

18000

Služby za poplatek

trezor na pokoji, všechny dovozové nápoje a koktejly, čerstvé ovocné džusy, masáže, peeling, vodní sporty na pláži, internetová kavárna, lékař, minimarket.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar (doplňován vodou), trezor (za poplatek), klimatizaci.

Pro děti

dětský bazén, hřiště.

Pláž

přímo na písčité pláži

Náš názor

Třetí ze zástupců hotelového řetězce Trendy v naší nabídce. Pro polohu přímo na plážové promenádě, která odděluje hotel od písčité pláže, doporučujeme všem klientům, kteří chtějí být v centru města a zábavy. Obzvláště v letních měsících bude hotel rušnější.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední káva/čaj, a la carte restaurace (nutná rezervace, 1 restaurace za pobyt), místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10.00 - 24.00 hod.

Počasí

Side

23°C Jasno

×