800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JASMIN SEVEN

Hotel se nachází 500 m od písečné pláže, 7 km od centra města Side, 10 km od Manavgatu. V blízkosti hotelu naleznete mnoho obchůdků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází 500 m od písečné pláže, 7 km od centra města Side, 10 km od Manavgatu. V blízkosti hotelu naleznete mnoho obchůdků.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci s venkovní terasou, lobby bar, lékařskou službu (na zavolání), směnárnu, minimarket. Dále v areálu hotelu naleznete venkovní bazén, bar u bazénu a samostatný dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje

Komfortně a příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, trezorem, satelitní TV, klimatizací a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází 500 m od hotelu.

Sport a Fitness

Stolní tenis, biliár, stolní fotbal a vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, káva, čaj a zákusky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00 hodin), 1 týdně turecká noc.

Pro děti

Dětský bazén.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži, stolní tenis, biliár. Dále jsou za poplatek čerstvé džusy, zmrzlina, veškeré dovozové nápoje, turecká káva, espresso, cappuccino, nápoje a jídlo v restauraci po 23 hodině.

Počasí

Side

30°C Jasno

×