800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIDE KING

Klidná komorní atmosféra menšího hotelu se zahradou u bazénu a přátelským personálem jsou dobrými předpoklady ke strávení příjemné dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž se nachází 600 m od hotelu, doprava zajištěna zdarma hotelovým busem. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází 2 km od historického centra letoviska, 600 m od pláže, 65 km od letiště v Antalyi.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), odpolední kávu, čaj a zákusky 16:30 - 17:30, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10:00 - 23:00. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, minichladničkou. Možnost jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí).

Vybavení

Menší vstupní hala s recepcí, internetový koutek, restaurace s terasou u bazénu, bar u bazénu, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, sauna, turecké lázně, vířivka, fitness, stolní tenis, šipky, dětský klub, dětské hřiště, kadeřnictví, výtah. Klienti mohou využívat zahradu hotelu Neptun, který se nachází v bezprostřední blízkosti pláže.

Počasí

Side

25°C Jasno

×