800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN BEACH I.

Velmi příjemný hotel přímo na pláži je umístěn cca 1 km od antického centra Side. V antickém centru Side můžete navštívit památky jako je antický amfiteátr, ruiny chrámů Athény a Apollóna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi příjemný hotel přímo na pláži je umístěn cca 1 km od antického centra Side. V antickém centru Side můžete navštívit památky jako je antický amfiteátr, ruiny chrámů Athény a Apollóna. V historické části je k dispozici velké množství obchůdků,barů a restaurací.Od letiště v Antalyi je vzdálen cca 65 km.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pouze pro dítě do 7 let) jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, fén), telefonem, minibarem (náplň za poplatek, láhev vody denně zdarma), individuální klimatizací a TV. Pokoje jsou denně uklízeny. Hotel poskytuje sejf zdarma.Možnost objednat si rodinné suity (za příplatek).

Vybavení

Vstupní hala,recepce,lobby,restaurace,bar,venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, WI-FI zdarma v prostorách recepce, výtah, turecké lázně a sauna (za poplatek) jsou umístěny v hotelu Sun Beach Park - vzdálen cca 90 m. Hotel pořádá příležitostně animační programy (zdarma), prádelna (za poplatek).

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Pláž

Krásná rozlehlá písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Vodní sporty za poplatek.

Náš názor

Komorní hotel s rodinnou i přátelskou atmosférou má úžasnou polohu na pláži a v docházkové chůzi od historických památek.

Počasí

Side

19°C Jasno

×