800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VON RESORT ELITE

  • Vhodné pro relaxaci i rodinnou dovolenou
  • Hotel se nachází na písečné pláži

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento hotel se nachází 12 km od historického centra letoviska Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km, Manavgat 17 km, centrum Antalya je 65 km daleko. Hotel v roce 2013 prošel renovací a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Ubytování

Moderně zařízené klimatizované pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem, servisem na přípravu kávy nebo čaje a balkonem. Wi-Fi na pokoji za poplatek.

Vybavení

Hotel má k dispozici vstupní halu s recepcí a směnárnou, Wi-Fi připojení v okolí recepce zdarma, hlavní restauraci, několik a la carte restaurací (za poplatek), bary, snack bary, venkovní bazén, bazén s aquaparkem, kulečník, stolní tenis, šipky, mini club, hry, soutěže, skluzavky, basketbal, volejbal, denní a večerní animační programy. Za poplatek hlídání dětí, wellness centrum, sauna, masáže, fitness centrum, kadeřník, bowling, lékař, obchody se suvenýry, klenoty a kůží.

Stravování

Stravování formou All inclusive v časech 10:00 - 24:00 Snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, občerstvení během dne, noční občerstvení. Možnost návštěvy a la carte restaurací - Dálného Východu, rybí speciality, Turecká, Ottomanská, Italská, Steak House. Některé lahvové a importované nápoje mohou být zpoplatněny.

Pláž

Soukromá dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma a také velké molo na opalování.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km

Počasí

Side

23°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL NOVA PARK
9,5

HOTEL NOVA PARK

Turecko, Turecká riviéra, Side

Cena od: 13 237 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SIDE STAR BEACH
10

HOTEL SIDE STAR BEACH

Turecko, Turecká riviéra, Side

Cena od: 14 480 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BARUT HEMERA

HOTEL BARUT HEMERA

Turecko, Turecká riviéra, Side

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL TRENDY PALM BEACH
9

HOTEL TRENDY PALM BEACH

Turecko, Turecká riviéra, Side

Cena od: 13 700 Kč

Pro skupinu: