800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEUPHORIA HOTEL TEKIROVA

  • Hotel se nachází u pláže
  • Nedaleko centra

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Krásný luxusní Euphoria Tekirova Hotel nabízí ubytování pro všechny, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou se vším luxusem. Hotel je vzdálen cca 70 km do letiště v Antalyi a cca 18 km do centra Kemer. Je umístěn přímo na 500 m dlouhé písčito-oblázkové pláží, která byla oceněná modrou vlajkou. Komplex se rozkládá v krásných zahradách s výhledem na moře a nebo na pohoří.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování ve více jak 500 pokojích různých typů. Dále je hotel vybaven recepcí, venkovním bazénem, malým aquaparkem (3 menší tobogány), vnitřním bazénem, dětským bazénem, několik druhy restaurací a barů, internetovým koutem, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, TV místností, tenisovými kurty, saunou, vířivkou, posilovnou, dětským klubem pro děti a lehátky a slunečníky u bazénu i pláži.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v různých typech pokojích: Dvoulůžkové pokoje (ECO a STANDART), rodinný pokoj a jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, minibarem a balkonem a nebo terasou.

Stravování

All inclusive formou bufetu. Snídaně : 07.00 – 10.00 Pozdní snídaně : 10.00 – 11.00 Snacky : 09.00 – 18.00 Dětský bufet: 12.00 - 13.00 Oběd : 12.30 – 15.00 Zmrzlina : 13.00 – 17.00 Cukrárna : 14.00 – 18.00 Večeře : 19.00 – 21.30 Půlnoční Snack : 23.30 – 00.30 Změna složení i časů programu All inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. V hotelu se nachází několik typů restaurací: Padolia Retaurant - zde jsou podávány turecké i mezinárodní jídla. Možnost sezení vevnitř i venku o kapacitě 900 hostů. Trokadero Snack Restaurant - restaurace je umístěná blízko bazénu nabízí lehká jídla ve formě snacků, těstovin, pizz a salátový bufet. Food Court - restaurace se nachází hned u pláže, kde se podávají lehká jídla. Agora Patiserie - cukrárna, která je určená pro všechny, kteří chtějí prožít klid a relaxací před večeří. Anchor Fish Restaurant - v a la carte restauraci, kde je nutná rezervace předem (nevztahuje se do al inclusive), jsou podávány jídla z ryb a mořských plodů. Olivia Restaurant - a la carte restaurace, která je umístěna v krásných zahradách, je vhodná pro všechny, kteří si pochutnají na středozemní kuchyni. Lale Restaurant - další a la carte restaurace, kde jsou podávány místní speciality Dragon Restaurant - je to pravým místem, kde si vychutnáte prostředí i kuchyni Dálného východu. French Restaurant - tato speciální restaurace nabízí francouzskou kuchyni a nachází se v nejvyšším patře hotelu ze kterého je krásný výhled na moře a bazén. (nutná rezervace předem, nevztahuje se do all inclusive) Mongolian BBQ Restaurant - restaurace nabízí mongolskou kuchyni a krásný výhled na středozemní moře (nutná rezervace předem, nevztahuje se do all inclusive) Mexican Fuego Restaurant - v restauraci jsou podávány jídla pálivé mexické kuchyně (nutná rezervace předem, nevztahuje se do all inclusive) Bary: Agora Bar - bar je určený pro relaxaci a přestávku na čaj Myra Bar - bar je umístěný na pláži a alkoholickými i nealkoholickými nápoji místní výroby. Apolo Disco Bar - otevřený bar s diskotékou, který můžete využívat až do ranních hodin Neptune's Pool Bar - bar se nachází u bazénu a má krásný výhled na moře. Jsou zde podávány osvěžující nápoje. Waterpipe Garden - koutek se nachází v zahradách a nabízí různé chutě vodních dýmek (nevztahuje se na all inclusive) Bachus Bar - bar se nachází v lobby a jsou zde podávány místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

500 metrů dlouhá soukromá písčito-oblázková pláž leží hned u hotelového komplexu. Na pláži jsou slunečníky, lehátka i ručníky zdarma. Plážový privátní stan a vodní sporty za poplatek.

Pro děti

Miniclub organizovaný hotelem je určený pro děti ve věku 4-12 let každý den od 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:00. V komplexu hotelu se také nachází dětský bazén se skluzavkami, dětské hřiště a animátoři.

Sport a zábava

Šipky, pétanque, stolní tenis, vodní sporty v bazénu, kurzy potápění (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), tenisové kurty,gymnastika, joga, animační programy, diskoteka, různé hry a soutěže pořádané animačním týmem. Změna rozvrhu animačních programů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu

Služby za poplatek

Kurzy potápění, vodní sporty na pláži. Detailní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 70 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Alanya

16°C Jasno

Belek

14°C Polojasno

Side

16°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MARTI MYRA
7,8

HOTEL MARTI MYRA

Turecko, Turecká riviéra, Tekirova

Cena od: 15 590 Kč

Pro skupinu: