Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Turecká riviéra | Titreyengol

Paloma Paradise Beach Resort

   Hodnocení

   3.5877 reviews
   4.5

   Poloha a popis

   Upozornění

   • Níže uvedený popis je informativní a právně nezávazný
   • Oficiální popis pořádající CK najdete v boxu “Detaily Vašeho zájezdu”

   Poloha

   Hotel se nachází přímo na rozlehlé oblázkovo – písečné pláži. Město Side cca 5 km. Dobré spojení minibusy (dolmus) a taxi.

   Ubytování

   Studia C (1A/2A): Prostorná studia o rozloze 42 m2. Obývací ložnice s telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, chladničkou, klimatizací, dlažbou, posezením, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Možnost rezervace studií jako Úsporný tip C (2S) se stejným vybavením jako studia C (1A/2A).
   Apartmány B (2A/3A): Ložnice a obývací ložnice o rozloze 50 m2. S telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, chladničkou, klimatizací (jen v samostatné ložnici), dlažbou, posezením, sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

   Vybavení

   Velmi oblíbený hotel je vystavěn ve stylu parku na 85 000 m2. Ubytovací kapacita skýtá 300 apartmánů v několika dvou a třípodlažních bungalovech. Dále Vám nabízí přijímací halu s recepcí, nekuřáckou restauraci s terasou, pizzerii, bary, internetový koutek, obchody a kadeřnictví. V udržované zahradě naleznete bazén, opalovací terasu a opalovací loučku. Lehátka s podložkami, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Pro děti: Teddy klub (od 3 do 5 let), miniklub (od 6 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén, dětské menu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

   Stravování

   All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 02:00 hod. Minibar je denně doplňován vodou. Pozdní snídaně, snacky, odpoledne káva, čaj a koláče u bazénu. Večeře možná také v pizzerii. Půlnoční snack. 1x týdně gala večeře.

   Sport a zábava

   5 tenisových kurtů (umělé osvětlení a půjčení raket a míčků za poplatek), stolní tenis, fitness, aerobic, basketbal, plážový volejbal, biliár, sauna. Za poplatek: masáže, půjčovna kol, surfování a vodní sporty na pláži. Animační program.