Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Ukrajina | Východní Ukrajina | Donezk

Ozerniy

   Hodnocení

   44 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Tento hotel pochází z roku 2012. Klimatizovaný objekt má 32 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. V hotelu je šatna a hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna, bar a hospoda. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také novinový stánek a TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využívat za poplatek úschovnu kol. Objekt nabízí lékařskou službu, prádelnu a kadeřnictví. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. V pokojích je koberec, dvoulůžková postel nebo kingsize manželská postel. Je tady sejf. K dispozici je také mini lednička a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a krytém bazénu. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V hotelu lze trávit volný čas různě. Je zde fitness studio, sauna, parní lázeň a masáže a za poplatek tenis, plážový volejbal a volejbal. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami (za poplatek).

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248