800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARRIOTT ORLANDO WORLD CENTER

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Vzhledem k přilehlému golfovému hřišti je tento resort také vyhledáván vyznavači golfu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní resort, který se nachází pouze 5 min. od Walt Disney World a cca 10 min. od centra Downtown Disney. Resort leží přímo u 18jamkového golfového hřiště. Od letiště je vzdálen přibližně 20 min. jízdy.

Ubytování

Klimatizace, telefon, SAT/TV, rádio, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlicí prkno, trezor (za poplatek), souprava na přípravu kávy a čaje, minibar, lednička na vyžádání, internet (za poplatek), balkon nebo terasa.

Vybavení

Marriott Orlando World Center je největším hotelem řetězce Marriott na světě. Návštěvníci přijedou do hotelu dlouhou příjezdovou cestou lemovanou palmami a ohraničené golfovým hřištěm. V okolí recepce je množství obchodů, restaurací a rušná kavárna Starbucks. Hotel má 2000 pokojů, 10 restaurací, kavárnu, pokojový servis, bar u bazénu, denní bar, business centrum, obchody, konferenční místnosti a sály, směnárnu, prádelnu a čistírnu, 3 bazény, 1 venkovní bazén, 2 dětské bazény, 6 vířivek, tobogány, jacuzzi, saunu, 4 osvětlené tenisové kurty, 2 kurty na plážový volejbal, hřiště na košíkovou, 18jamkové golfové hřiště, fitness centrum, wellness, hernu, dětské hřiště, zdarma shuttle do přilehlých zábavních parků. Služby za poplatek: Hlídání dětí, parkování, masáže, možnost pronájmu aut. Pro děti: Hlídání dětí za poplatek, brouzdaliště, dětské hřiště.

Stravování

Bez stravy, snídaně za příplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Vzhledem k přilehlému golfovému hřišti je tento resort také vyhledáván vyznavači golfu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Florida

34°C Jasno