800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHavajské ostrovy a Japonsko

  • Známá místa Havaje jako Pearl Harbor – Waikiki či Oahu
  • Prohlídka hlavního města Japonska - Tokio

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. – 2. den:

setkání s průvodcem na letišti odlet s přestupem na Havajské ostrovy. Přílet, transfer do hotelu, individuální volno. Nocleh.

3. den:

Pearl Harbor – Waikiki. Ráno výlet do přístavu Pearl Harbor s památníkem křižníku Arizona, mementem napadení USA Japonskem na počátku II. světové války. Následuje prohlídka města a Waikiki Beach, nocleh.

4. den:

Waikiki Beach. Ráno podnikneme cestu ke kráteru Diamond Head zpestřenou výstupem (náročným) na vrchol s nádhernými výhledy na město a jeho okolí. Kolem oběda odjedeme do Polynéského kulturního centra v Laie na opačné straně ostrova s ukázkami tradiční kultury původních domorodých obyvatel Polynésie, kde se zdržíme do pozdního večera (vstup fakultativně). Nocleh na Waikiki Beach.

5. den:

ostrov Oahu. Vydáme se na výlet podél rozervaného lávového pobřeží – se zastávkou u zátoky Hanauma (šnorchlování). Cestou navštívíme Blowing Hole, Sunset Beach a vyhlídku Nuuanu Pali. Příjezd do Údolí chrámů a možnost návštěvy Byodo Temple – buddhistického kláštera, jehož atmosféra a zasazení do okolní přírody potěší oko každého cestovatele. Budete překvapeni, kolik tváří Oahu nabízí. Nocleh na Waikiki Beach.

6. a 7. den:

individuální volno na koupání, nocleh.

8. den:

dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Japonska, přílet na mezinárodní letiště Narita u Tokia, transfer do hotelu v Tokiu, v oblasti Šindžuku. Ubytování na 5 nocí.

9. den:

celodenní prohlídka hlavního města Japonska - Tokia - začneme na Císařském náměstí, u sídla císaře a jeho rodiny dobře skrytého za zdmi a hustými korunami stromů, dále návštěva nejuctívanějšího buddhistického chrámu města Sensódži, známého též jako Asakusa Kannon, pak nejvýznamnější šintoistická svatyně Meidži-džingú ležící v jedné z největších zahrad města, prohlídka čtvrtí Harajuku a Omotesando. Nocleh.

10. den:

celodenní výlet do jedné z nejkrásnějších oblastí Japonska, do města Nikkó, ležícího na sever od Tokia. Navštívíte nádhernou svatyni Tóšógú, posvátné místo jak budhismu, tak i šintoismu, postavenou na počest šóguna Tokugawy, rozsáhlý chrámový komplex ležící uprostřed nádherných hor. Zastávka a krátká procházka k vodopádům Kirifuri. Návrat na nocleh.

11. den:

celodenní výlet do oblasti Mt. Fudži - Hakone, do oblasti s kouzelnými přírodními scenériemi, s nejvyšším vrcholem celé země, posvátnou sopkou, horou Fudži. Pokud počasí dovolí, dojedeme co nejvýše, na 5. stanici ve výši cca 2 000 m n. m. Plavba po jezeře Ashi. Návrat na nocleh.

12. den:

individuální volno, možnost návštěvy rušného rybího trhu Cukidži, ze 45. patra Tokijské radnice si můžete prohlédnout metropoli z ptačí perspektivy, navštívit okolní parky či vyrazit na nákupy. Nocleh.

13. den:

odlet s přestupem do Prahy, možnost příletu až následující den.

Počasí

Havajské Ostrovy

28°C Převážně oblačno

×