800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHavajské ostrovy - Oahu a Maui

  • 12-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1 DEN - Honolulu

Odlet z Prahy do Honolulu. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu v těsné blízkosti světoznámé pláže Waikiki, ubytování a orientační meeting.

2. DEN - Pearl Harbor, Waikiki

Dopoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v Pearl Harbor a prohlídka centra Honolulu s výkladem o historii Havajských ostrovů, odpoledne indiv. volno.

3.DEN -  Okruh ostrovem Oahu

Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu, během které poznáte nejenom největší atrakce ostrova, ale i malebné vesničky a tichá zákoutí - dnes Vás čeká vše od štavnatého pralesa po koupání na jedinečných pláží.

4. DEN - Waukiki

Celodenní volno k rekreaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Také se můžete vydat do ulic Waikiki a objevit jejich kouzlo a přátelskou atmosféru. Fakultativně Vám nabízíme celodenní letecký výlet na ostrov Kauai /v angličtině s místním průvodcem/.

5. DEN Kahului, Wailuku, Iao Valley

Transfer na letiště a odlet do Kahului na ostrově Maui. Po příletu společně navštívíte správní středisko Maui Wailuku a státní park Iao Valley, důležité místo v historii ostrova. V odpoledních hodinách ubytování a volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu.

6. DEN - Okruh ostrovem Maui

Celodenní prohlídku ostrova začnete velmi časně ráno výjezdem na vrchol sopky Haleakalá, kde shlédnete z výšky bezmála tři a půl kilometru dech beroucí východ slunce. Po prohlídce vrcholových scenérií národního parku bude Vaše cesta pokračovat do městečka Hana cestou se stovkami serpetin v hustém tropickém pralese. odměnou Vám bude koupel v moři na pohádkové vulkanické pláži. Cestou zpět ještě navštívíte plážové středisko Kihei. Návrat do hotelu v podvečerních hodinách.

7. DEN - Maui

Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na sousední ostrov Hawaii /Velký ostrov/ s místním průvodcem.

8. DEN - 9. DEN - Maui

Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme let helikoptérou nad ostrovem.

10. DEN

Dopoledne volno k rekreaci. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet domů.

11. DEN

Po přestupu na americkém kontinentu pokračování Vašeho letu do Prahy.

12. DEN

Příletem do Prahy Váš zájezd do ostrovního ráje končí.

Počasí

Havajské Ostrovy

26°C Polojasno

×