800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHawai - Fly´n Drive

16-ti denní zájezd pro ty, kteří si svůj volný čas chtějí organizovat sami - pronajmutým vozem budete moci procestovat nejkrásnější místa havajského souostroví.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET - SAN FRANCISCO / 2 noci
Odlet z Prahy do San Francisca.
Po příletu transfer hotelu.
Ubytování

2. den

SAN FRANCISCO
Volný program. Navštivte nejznámější památky San Francisca a jeho okolí jako je pevnost Alcatraz a most Golden Gate či skvělé Chinatown.
Pozn: pobyt v USA lze prodloužit a zkombinovat např. s výletem po Národních parcích jako je např. Yosemitské údolí.

3. den

HAWAI - ostr. OAHU / 3 noci
Transfer z hotelu na letiště - odlet do Honolulu.
Po příletu tradiční uvítání transfer z letiště do hotelu. Ubytování.
Aloha and welcome to Hawaii!
Během 3 dní budete mít nespočet příležitostí poznat jak administrativní centrum ostrova Oahu - Honolulu s kultovní pláží Waikiki, památníkem USS Arizona Memorial v Pearl Harbor, loď Mighty Mo, Chinatown nebo se možnost vydat na jihovýchodní pobřeží ostrova k zátoce Hanauma Bay, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Na severním pobřeží ostrova jsou zase největší vlny, oblíbené zejména mezi surfaři.

4. den

ostr. OAHU
Dnes ráno Vás v kanceláři přivítá náš místní partner a pomůže Vám s plánoáním Vašich volných dní a doporučí místa, která byste měli navštívít. Později si vyzvednete auto a vydáte se na cestu. Na začátek doporučujeme prohlídku kolem rozervaného lávového pobřeží Oahu - ke kráteru Diamond Head, zastávte se u zátoky Hanauma a Blowing Hole, vydejte se k rezidenční čtvrti the Kahala havajské Beverly Hills, Hanauma Bay, nebo na opačnou stranu ostrova na vyhlídku Nuuanu Pali.
Doporučená zastávka je take v Sea Life Park, kde můžete spatřit pestrobarevné útesové ryby, delfíny, lachtany, žraloky a velryby žijící v oceánu.

5. den

ostr. OAHU
Dnes doporučujeme vydat se na severní stranu ostrova, zastavit se u Arizona Memorial v Pearl Harbor. Během návštěvy se můžete dokonce podívat na palubu USS Missouri, na které došlo k podpisu dokumentu ukončující 2. sv.válku. Další cesta pokračuje kolem severního pobřeží s krásnými vyhlídkami. Den můžete zakončit návštěvou Polynesian Cultural Center, kde se seznámíte s životem polynézanů a vývojem polynézské kultury.

6. den

ostr. KAUAI / 2 noci
Dopoledne vráceni vozu a transfer na letištěv Honolulu. Odlet do Lihue na ostrově Kauai.
Transfer do hotelu a vyzvednutí vozu. Doporučujeme vyrazit na výlet na severní pobřeží ostrova. Západ slunce v zátoce Hanalei Bay v Princeville bude jistě jedním z nezapomenutelných momentů.

7. den

ostr. KAUAI
Doporučujeme výlet vrtulníkem kolem ostrova k pobřeží Na Pali, které je autem nepřístupné. Buďte si jisti, že tento výlet se stane top v žebříčku Vašich zážitků nejen z ostrova Kauai, ale celé Havaje.Dále během dne navštivte Waimea Canyon - Grand Canyon Pacifiku - vysoký 900 m a dlouhý asi 16 km.Odpoledne se pak vydejte vzhůru k řece Wailua River a eskyni "Fern Grotto".

8. den

ostr. HAWAII, The Big Island / 3 noci
Dopoledne vráceni vozu a transfer na letiště. Odlet do Keahole, Kona Airport na ostrově Hawaii.
Transfer do hotelu a vyzvednutí vozu.
Volný den využijte ke klidné prohlídce rybářské vesnice Kailua.

9. den

ostr. HAWAII, The Big Island
Dnes doporučujeme vydat se na celodenní výlet jižní cestou do Hilo a užít si Hawaii Volcano National Park. Cestou se zastavte na některé z farem pěstující kávu nabo oříšky. V NP se můžete vozem vydat až do bezprostřední blízkosti lávových polí. Po návštěvě parku lze jet cestou přes Hilo k severnímu pobřeží Hamakua. Zastávka ve Waimea je povinností - scénická cesta do Kailua-Kona Vás povede krásnou krajinou s ještě hezčími výhledy.

10. den

ostr. HAWAII, The Big Island
Dnes si odpočiňte na plážích nebo se vydejte na šnorchlovací výlet do Kealakekua Bay či plavbu ponorkou Atlantis. Zajemci mohou využít i potápění s instruktorem či mořské rybaření.

11. den

ostr. MAUI / 2 noci
Odpoledne odlet na ostr. Maui. Odjezd scenickou cestou do Kaanapali. Ubytování.

12. den

ostr. MAUI
Dnes se vydejte na výlet na horu Mt. Haleakala, 3000m vysoký vulkán dominující celému ostrovu. Večer doporučujeme plavbu s večerí kolem města Lahaina nebo během zimních měsíců podvečerní plavbu za velrybami.

13. den

LOS ANGELES / 2 noci
Vrácení vozu na letišti a odlet do Los Angeles.
Transfer do hotelu a ubytování.

14. den

LOS ANGELES
Dnes načerpejte síly před zitřejším letem. Los Angeles je ale plné lákadel, vydejte se např. do Filmových studií Universals nebo Warner Bros. Navštivte Hollywood či Beverly Hills nebo odpočívejte na známých pláží v Santa Monice.

15. den

ODLET
Transfer na letiště a odlet do Prahy.

16. den

PRAHA
Přílet

Počasí

Havajské Ostrovy

23°C Skoro jasno

×