800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AQUA ISLAND COLONY

Výšková 44patrová budova hotelu leží v srdci Waikiki a pouze 3 bloky od známé pláže Waikiki Beach a dva bloky od známého International Market Place. Od letiště je vzdálen cca 20 min. jízdy autem. Pro některé je rájem pláž na ostrově, pro jiné nekončící noční život a pro jiné oboje. V Honolulu můžete dělat vše nebo nic.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

výšková 44patrová budova hotelu leží v srdci Waikiki a pouze 3 bloky od známé pláže Waikiki Beach a dva bloky od známého International Market Place. Od letiště je vzdálen cca 20 min. jízdy autem.

Vybavení

740 pokojů, 4 výtahy, recepce, venkovní bazén, bezdrátový internet, prádelna a čistírna, konferenční místnost, možnost využití fitness centra nedaleko hotelu, obchod se suvenýry, sauna, lázně.

Služby za poplatek

masáže, parkoviště.

Ubytování

hotel nabízí ubytování ve velice prostorných standardních pokojích a studiích. Ve všech pokojích je klimatizace, telefon, SAT/TV, koupelna/WC, možnost přípravy kávy a čaje, mikrovlnka, malá lednička, trezor, nádobí, vysoušeč vlasů, žehlicí prkno, velká terasa/balkon. Ve studiích je navíc vybavený kuchyňský kout.

Pláž

10 min. chůze od písčité pláže

Náš názor

hotel je ideálním resortem pro levnější dovolenou. Vhodný hotel pro ty, kteří chtějí být v centru dění a v blízkosti pláže.

Počasí

Havajské Ostrovy

28°C Skoro jasno

×