800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPACIFIC BEACH HOTEL

Sestává ze dvou budov - Beach Tower a Oceanarium Tower - ležících přímo u vyhlášené pláže Waikiki. V okolí je nepřeberné množství obchodů a restaurací, park, akvárium, zoo a další atrakce. Nákupní centrum Ala Moana a 18jamkové golfové hřiště Ala Wai jsou 1,5 km od hotelu. Vzdálenost od letiště je 14 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází 4 km od centra města Honolulu, nejznámější pláž ostrova Waikiki beach je vzdálena 50 metrů od hotelu ,v okolí naleznete obchody, restaurace a bary. Mezinárodní letiště Honolulu je vzdáleno 9 km.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace s obřím akváriem, kavárna,konferenční místnost, parkování (za poplatek), pronájem automobilů ( za poplatek ) , obchod se suvenýry. K venkovnímu vybavení patří bazén, vířivka, terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Pokoje

Hotel disponuje celkem 837 pokoji, Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu/sprchu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., rádio, telefon, trezor ( za poplatek ), ledničku,kávovar, připojení k internetu ( za poplatak ) , balkon.

Stravování

Bez stravování.

Náš názor

Kvalitní hotel vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Hotel leží 50 metrů od písečné pláže ( přístup přes pobřežní komunikaci ).

Sportovní nabídka

Tenis, vodní sporty na pláži za poplatek.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

http://www.pacificbeachhotel.com

Počasí

Havajské Ostrovy

26°C Polojasno

×