800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESORTQUEST WAIKIKI BEACH

Hotel je známý svým funky-stylem a nachazí se u jedné z nejznámějších pláží Waikiki Beach,v blízkosti parku Kapiolani, Waikiki Aquaria a Honolulu Zoo. Nedaleko hotelu se nachází známé centrum s obchůdky a restauracemi – International Market Place.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je známý svým funky-stylem a nachazí se u jedné z nejznámějších pláží Waikiki Beach,v blízkosti parku Kapiolani, Waikiki Aquaria a Honolulu Zoo. Nedaleko hotelu se nachází známé centrum s obchůdky a restauracemi – International Market Place.

Ubytování

pokoje jsou v retro-havajském stylu, s proutěným nábytkem z tmavého týkového dřeva s typicky havajskou dekorací. Koupelna, WC, lednička, telefon, radio, TV, klimatizace, telefon, balkon. Pro děti: děti do 17 let na přistýlce jsou zdarma v pokoji se 2 dospělými osobami. Děti 0–12 let mají do většiny atrakcí na Oahu vstup zdarma.

Vybavení

hotel se skládá ze 2 budov s 644 pokoji včetně 38 junior suites. V hotelu naleznete recepci, bazén, butik, prádelnu. Hotel nabízí „Snídani na pláži“, kdy si můžete vybrat z teplé i studené kuchyně a formou pikniku mužete posnídat přímo na pláži nebo u bazénu. Služby za poplatek: vodní sporty na pláži, rybaření, šnorchlování a potápění, jízda na koni.

Stravování

snídaně

Pláž

písčitá

Náš názor

Příjemný hotel vhodný pro romantickou i rodinnou dovolenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havajské Ostrovy

24°C Převážně oblačno

×