800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKalifornie a Havajské ostrovy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy. Přílet do Los Angeles, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den:

Los Angeles – největší město USA a jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Prohlídka města, při které objevíte většinu zajímavých míst, která nabízí – Beverly Hills, Downtown, bájný Hollywood se svým chodníkem slávy, Santa Monicu, Venice Beach a mnoho dalších. Návštěva filmových studií a zábavního parku - Universal Studios-, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete slyšet i zvuk filmových kamer. Nocleh.

3. den:

odjezd od hotelu do čtvrti Bel Air, domova mnoha známých osobností amerického filmového a hudebního průmyslu. Následuje  prohlídka milionářské čtvrti Beverly Hills, kde můžeme obdivovat pestrost místní architektury. Nesmíme opomenout navštívit nejfotografovanější nápis na světě, tzv. „The Sign“ a den zakončíme večerní procházkou po plážích města Santa Monica. Nocleh v hotelu.

4. den:

dle letového řádu transfer na letiště a odlet na Havajské ostrovy. Přílet, transfer do hotelu, individuální volno. Nocleh.

5. den:

 PEARL HARBOR – WAIKIKI. Ráno výlet do přístavu Pearl Harbor s památníkem křižníku Arizona, mementem napadení USA Japonskem na počátku II. světové války. Následuje prohlídka města a Waikiki Beach, nocleh.

6. den:

WAIKIKI BEACH. Ráno podnikneme cestu ke kráteru Diamond Head zpestřenou výstupem (náročným) na vrchol s nádhernými výhledy na město a jeho okolí. Kolem oběda odjedeme do Polynéského kulturního centra v Laie na opačné straně ostrova s ukázkami tradiční kultury původních domorodých obyvatel Polynésie, kde se zdržíme do pozdního večera (vstup fakultativně). Nocleh na Waikiki Beach.

7. den: 

OSTROV OAHU. Vydáme se na výlet podél rozervaného lávového pobřeží – se zastávkou u zátoky Hanauma (šnorchlování). Cestou navštívíme Blowing Hole, Sunset Beach a vyhlídku Nuuanu Pali. Příjezd do Údolí chrámů a možnost návštěvy Byodo Temple – buddhistického kláštera, jehož atmosféra a zasazení do okolní přírody potěší oko každého cestovatele. Budete překvapeni, kolik tváří Oahu nabízí. Nocleh na Waikiki Beach.

8. a 9. den:

individuální volno na koupání, nocleh.

10. den: 

dle letového řádu transfer na letiště a odlet do San Francisca.

11. den: 

celodenní prohlídka města. Uvidíme Chinatown, Russian Hill, nejklikatější ulici Lombard Street, náměstí Alamo s krásnými a nejfotografovanějšími viktoriánskými domy. Svezeme se po strmých ulicích města tzv. cable-cars. Pokocháme se pohledem na nádherný most Golden Gate. V odpoledních hodinách návrat do San Francisca, osobní volno, nocleh v hotelu.

12. den: 

prohlídka přístavní oblasti Fisherman’s Wharf. Trajektem se dopravíme na ostrov Alcatraz, kde je neblaze proslulá věznice přezdívaná „Skála“. Prohlédneme si místo, kde trávili své roky žaláře známí vězni jako např. Al Capone, „Machine gun Kelly“, „Bird Man“ a další. Návrat do San Francisca , individuální volno, nocleh v hotelu.

13. den: 

dle letového řádu transfer na letiště, odlet zpět do ČR.

14. den: 

přílet do ČR.

Minimální obsazení

Minimální počet účastníků: 15.

Počasí

Havajské Ostrovy

25°C Polojasno

×