800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Havajskými ostrovy s českým průvodcem

Zájezd pro ty, kteří chtejí poznat tropickou a divokou krásu Havajských ostrovů a přitom hledají i odpočinek, tak aby si po návratu domů nemuseli vzít další dovolenou pro zotavení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA -SOUL - HONOLULU / ostr. OAHU
Odlet z Prahy do jihokorejskeho Soulu, kde Vás čeká 2-3 hod. komentovaná prohlídka metropole s jejími památkami. Odlet do Honolulu.

2. den

OAHU
Přílet do Honolulu na ostrově Oahu, po uvítání na letišti naším průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, informační meeting.

3. den

OAHU
Dopoledne individuální volno k relaxaci po dlouhé cestě u hotelového bazénu či na světoznámé pláži Waikiki. Odpoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v přístavu Pearl Harbor.

4. den

OAHU
Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu zahrnující vulkanický kráter Diamond Head, Hanauma Beach, North Shore, ananasové plantáže Dole a další zajímavosti.

5. den

OAHU - HAWAII, THE BIG ISLAND
Odpoledne odlet do Kony na ostrově Hawaii – Velkém Ostrově. Transfer do hotelu, ubytování a volno k relaxaci u bazénu nebo k toulkám po přístavním městečku Kailua Kona.

6. den

HAWAII, THE BIG ISLAND
Časně ráno odjezd na celodenní okruh ostrovem Hawaii. Podíváme se na pláž s černým pískem, kde se setkáme s mořskými želvami, budeme-li mít jen trochu štěstí. Naše cesta dále pokračuje do národního parku Volcanoes. Zdejší vulkán Kilauea je nejdéle nepřetržitě aktivní sopkou v lidských dějinách, a jeho kráter Puu-oo chrlí stále lávu po úbočí hory do nedalekého moře. Kromě činného vulkánu zde uvidíte také jedinečný lávový tubus, tropickým pralesem pokryté sopečné krátery a s trochou štěstí uvidíte i některého ze vzácných ptáků obývajících zdejší jedinečnou přírodu. Dále navštívíme plantaž ořechu macademia "Mauna Loa" a poté pojedeme dále do města Hilo, projdeme se krásnou královskou zahradou, uvidíme památník sjednotitele Havajských ostrovů krále Kamehamehy Velikeho. Následuje výlet k fascinujícím vodopádům Akaka obklopených pralesem plným květin a vůní! Do hotelu se navrátíme v pozdních hodinách.

7. den

HAWAII, THE BIG ISLAND
Relaxace u hotelového bazénu nebo na pláži. Možný fakultativní let nad činným vulkánem Kilauea, lávovými proudy a místy kde se žhavá láva vlévá do moře.

8. den

THE BIG ISLAND - MAUI
Odlet na ostrov Maui, cestou z letiště si prohlédneme údolí Iao Valley včetně historického městecka Lahaina či petroglyfů u Oluwalu. Ubytování v hotelu.

9. den

MAUI
Odjezd na výlet do národního parku Haleakalá a jih ostrova Maui. Projedeme pobřežní městečko Kihei, procházka po boardwalk v chráněné ptačí rezervaci. Koupání a krátky odpočinek na nádherné písečné pláži u Makeny. Přejezd do La Parouse – prohlídka lávového pole - uvidime jak vypadá jih ostrova po poslednim výbuchu sopky Halekala. Shlédnutí uchvatneho zapadudu slunce z vrcholu stejnojmenné sopky. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

10. den

MAUI
Celodenní volno k relaxaci na hotelové pláži s výhledem na ostrov Lanai, Molokai či Kahoolawe. Fakultativně activity: potápění, plavba lodí, pozorování velryb, let vrtulníkem, Kajak na oceánu, jízda na koních, ziplining, či výlet lodí na okolni ostrovy Lanai nebo Molokai. Večer Luau (tradiční havajská hostina s hula tanečnicemi), Ulalena (velmi zajimavá show o havajské historii ) či jiné možnosti zábavy.

11. den

MAUI
Celodenní výlet do městečka Hana – silnice s tisíci zatáček kopírující členité pobřeží ostrova s fantastickou tropickou přírodou. Procházka bambusovym lesem, koupání pod vodopádem a na vulkanické pláži pod palmami. Návrat v pozdních hodinách zpět do hotelu.

12. den

MAUI
Dopoledne idividuální volno. Odpoledne výlet – prohlídka městečka Lahaina nebo okruh západním pobřežím ostrova Maui. Pojedeme velmi úzkou a klikatou silnicí. Uvidíte zde nečekaně se měnící krajinu, zátoku Honolua Bay, rudou zeminu, kterou zde používají jako barvivo na oblečení, Blow hole, a uměleckou galerii v přírodě. Návrat do hotelu večer.

13. den

MAUI - SOUL
Transfer na letiště, rozloučení se s Havají a odlet do Soulu. Přílet díky časovému posunu následující den.

FAKULTATIVNĚ možnost individuálního prodloužení pobytu např. na ostrově Lanai nebo Kauai.

14. den

SOUL
Přílet do Soulu. Transfer do hotelu. Ubytování a večeře. Individuální volno na návštěvu Soulu.

15. den

SOUL - PRAHA
Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Havajské Ostrovy

31°C Polojasno

×