800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAANAPALI BEACH

Hotel leží v tropické zahradě, v centru Ka´anapali Resort a přímo na světově známé pláži Ka´anapali Beach. Od historického městečka Lahaina je vzdálen cca 20 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží v tropické zahradě, v centru Ka´anapali Resort a přímo na světově známé pláži Ka´anapali Beach. Od historického městečka Lahaina je vzdálen cca 20 min.

Ubytování

430 pokojů nacházejících se ve 4 křídlech, které představují tvar podkovy. Tři křídla mají 6 pater a výtah. Jedno křídlo, Molokai, má samostatný vchod a nemá výtah. Pokoje jsou dekorované v havajském stylu s koupelnou, WC, SAT/TV, klimatizací, kávovarem, vysoušečem vlasů, rádiem, ledničkou, trezorem, žehličkou a žehlícím prknem.

Vybavení

recepce, 2 restaurace, každý večer zábavní programy včetně výuky Hula Dance, bar, venkovní bazén ve tvaru velryby, výtah, butik, konferenční místnost pro menší skupiny, lázně, internet na recepci, parkoviště, kadeřnictví, trezor na recepci.

Stravování

snídaně

Pláž

přímo u písčité pláže

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, golf, show spojená s ve­čeří, lázně.

Náš názor

Hotel je vhodný jak pro mladé lidi, tak i pro rodiny s dětmi. Vše, co hledáte, hotel nabízí – odpočinek na pláži, sportovní vyžití, výlety do okolí i program pro děti.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havajské Ostrovy

26°C Polojasno

×