Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
USA | Kalifornie | San Luis Obispo

Apple Farm

   Hodnocení

   4.51,640 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 104 pokojů. Objekt je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, jídelna a konferenční místnost. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa. Hosté mohou využít shuttleservis.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V pokojích je pro hosty připraven denní tisk. V koupelnách je sprchový kout. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a krytém bazénu. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V objektu je mnoho možností, jak trávit volný čas. Je tady fitness studio a za poplatek také kosmetický salon a masáže.

   Stravování

   Je možné si objednat večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248

   Vybavení hotelu

   • Masáže
   • Parkoviště
   • Přístup k Internetu