800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMěsto hříchu a město andělů - Las Vegas a Los Angeles

Las Vegas • Los Angeles

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Las Vegas. Přílet do Las Vegas, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den

individuální program v Las Vegas. Hotely a kasína v podobě středověkých zámků a pyramid, všudypřítomná světla neonů, zábavné show, vystoupení špičkových hvězd a hlavně vidina výhry, to je Las Vegas. Městem vede široká pěší zóna – ulice zvaná Strip. Světelná show vytváří úchvatné divadlo a láká návštěvníky dovnitř všech kasín a restaurací. Las Vegas je nejrychleji rostoucí město na americkém západě. Dny strávené v tomto městě budou jistě nezapomenutelným zážitkem. Slavná ulice The Strip je dlouhá 18 km a na něm jsou vybudovány obrovské hotelové resorty, např. ve stylu Benátek, Paříže s Eifelovkou, Egyptské pyramidy a mnoho dalších. Nocleh.

3. den

možnost výletů do okolních národních parků, jako je Grand Canyon, Red Rock Canyon apod. Jednou z dalších zajímavostí je určitě návštěva druhé nejvyšší přehrady na světě – Hoover Dam. Las Vegas je také ideálním místem pro milovníky golfu. Můžete se také rozhodnout pro odpočinek u hotelového bazénu nebo navštívit hotelové lázně. Toto pulzující město je také známo pro uzavírání svateb, které vám v případě zájmu pomůžeme zajistit. Nocleh.

4. den

individuální program. Tento den následuje přesun do města andělů – Los Angeles. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

5. - 7. den

individuální pobyt v Los Angeles, které je největším městem USA a je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem, ve státu Kalifornie, na pobřeží Tichého oceánu. Objevte všechny zajímavosti, které toto město nabízí – Beverly Hills, Downtown, bájný Hollywood se svým Chodníkem slávy, Santa Moniku, Venice Beach. Za návštěvu určitě stojí světově proslulá fi lmová studia a zábavní park – Universal Studios, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete slyšet i zvuk fi lmových kamer. Možnost zajištění výletů do okolí – jako např. ochutnávka vín v městečku Solvang, návštěvu Anaheimu – centra zábavních parků (Disneyland, Knott`s Berry Farm, California Adventure apod), na Queen Mary v Long Beach, San Diega a mnoho dalších míst, které tato oblast nabízí. Pobyt v tomto slunném městě bude pro vás určitě nezapomenutelným zážitkem.

8. den

transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den

přílet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • fakultativní vstupy a výlety • stravování a spropitné

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

New York

26°C Jasno

×