800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLos Angeles – letecké programy

Leteckou přepravu Praha–Los Angeles–Praha • 7 nocí v 3* hotelu bez stravy • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. - 7. den

Individuální pobyt v Los Angeles, které je největším městem USA a je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem, ve státě Kalifornie, na pobřeží Tichého oceánu. Objevte všechny zajímavosti, které toto město nabízí – Beverly Hills, Downtown, bájný Hollywood se svým Chodníkem slávy, Santa Moniku, Venice Beach. Za návštěvu určitě stojí světově proslulá filmová studia a zábavní park – Universal Studios, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete slyšet i zvuk filmových kamer. Možnost zajištění výletů do okolí – jako např. ochutnávka vín v městečku Solvang, návštěvu Anaheimu – centra zábavních parků (Disneyland, Knott`s Berry Farm, California Adventure apod.), na Queen Mary v Long Beach, San Diega a mnoho dalších míst, která tato oblast nabízí. Pobyt v tomto slunném městě a jeho okolí bude pro vás určitě nezapomenutelným zážitkem.

8. den

Transfer na letiště a odlet zpět do Evropy.

9. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (370 Kč) - pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (310 Kč) - ostatní vstupy a výlety - stravování a spropitné

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

26°C Jasno

Havajské Ostrovy

24°C Skoro jasno

Las Vegas

14°C Jasno

New York

26°C Jasno

×