800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAmerican Road – z Chicaga do Los Angeles

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy. Transfer do hotelu v Chicagu. Ubytování a nocleh.

2. den

dopoledne krátká prohlídka Chicaga. Poté se vydáte přes středozápadní farmářskou oblast překypující kukuřičnými a pšeničnými poli a mléčnými farmami. Překročíte řeku Mississippi a vjedete do státu Iowa. Nocleh v Solux City.

3. den

ráno budete pokračovat směrem na západ přes Jižní Dakotu do národního parku Badlands – domova bizonů a antilop a plný neobyčejně formovaných a barevných skalních útvarů. Poté se vydáte přes Black Hills do Mount Rushmore, což je obrovský monument čtyřem americkým prezidentům – Washington, Jefferson, Lincoln a Roosevelt. Nocleh v okolí.

4. den

vstupte do „Rovnoprávného státu“ Wyoming, který má dvanáct horských pásem smíšených s pouštěmi a pastvinami. Vysoko položené území stoupá z velkých planin k západu do Skalnatých hor s bezlesnými mezihorskými kotlinami. Nocleh v okolí Cody.

5. den

v ranních hodinách se vydáte do prvního národního parku Ameriky – Yellowstone. V tomto parku najdete horké prameny, bublající bahnité jámy, kaňony, horská jezera, vodopády a také mnoho druhů zvířat. Žijí zde bizoni, jeleni wapiti, losi, kojoti a také medvědi grizzly. V celém parku je velké množství gejzírů a nejznámějším je Old Faithful, který tryská až do výšky 39 m a to již přes 120 let. Nocleh.

6. den

další den se vydáte na cestu přes národní park Grand Teaton, kde uvidíte divoce rozeklané vrcholky hor, které dosahují výšky až 4000 m. Po prohlídce tohoto kouzelného NP budete pokračovat do státu Mormonů – Utah. Krátká prohlídka hlavního města Utahu, Salt Lake City. Nocleh.

7. den

budete pokračovat nadále poznáváním státu Utah. Navštívíte Bryce Canyon – jeden z nejmalebnějších Národních parků. Budete mít možnost se projít uvnitř kaňonem mezi tisíci skalních věží, výčnělků, kamenných jehel a hřebenů. Nocleh.

8. den

svou cestu pokračujete přes Lake Powel do Grand Canyonu, který je znám také jako jeden ze sedmi divů světa. V Grand Canyonu budete mít možnost vyhlídkového letu helikoptérou nad Grand Canyonem. Ubytování a nocleh v oblasti.

9. den

pokračujete do Las Vegas, které je také nazývané hlavním městem hazardu. Celý den si můžete užívat všeho co toto město, které nikdy nespí, nabízí – kasína, show nebo se jen tak projít po známém Stripu. Nocleh v Las Vegas.

10. den

přes poušť Mojave, domova největšího termostatu na světě, se vydáte do Los Angeles. Krátká zastávka v národním parku Joshua Tree. Po příjezdu do Los Angeles bude následovat projížďka tímto Městem Andělů. Uvidíte Hollywood Sunset Strip, Beverly Hills a mnoho dalších zajímavých míst. Noc v Los Angeles.

11. den

dopoledne budete pokračovat v prohlídce Los Angeles. Navštívíte světově největší fi lmová studia a zábavní park – Universal Studios, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete i slyšet zvuk fi lmových kamer. Noc v Los Angeles.

12. den

transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Florida

25°C Polojasno

Havajské Ostrovy

30°C Polojasno

Las Vegas

33°C Polojasno

New York

22°C Oblačno

×