800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLodní program Carnival Destiny

Plavba Miami - souostroví Turks a Caicos - Bahamy - Miami - Fort Lauderdale

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Praha - Miami
Odlet z Prahy; po příletu na Floridu transfer do hotelu kategorie ***; ubytování; volný program; nocleh.

2. den

Miami
Volný program v pobytovém hotelu.

3. den

Miami
Volný program v pobytovém hotelu; možnost návštěvy zajímavých míst; nákupů; zábavy či odpočinku na pláži.

4. den

Miami
Volný program v pobytovém hotelu; během dne transfer na luxusní loď Destiny společnosti Carnival Cruise Lines do přístavu v Miami; ubytování; pobyt na lodi s programem plnou penzi rozšířenou o vybrané rozlévané nápoje (pomerančový a jablečný džus; limonáda a ledový čaj).

5. den

Plavba po moři
V olný den na palubě lodi na volném moři při plavbě Karibikem směrem na Grand Turk. Kromě slunění se u některého ze tří bazénu; návštěvy některé z restaurací; barů; butiků nebo casina budete mít možnost využít i lázeňských služeb k uvolnění a relaxaci.

6. den

Souostroví Turks&Caicos / Grand Turk - Bahamy / Half Moon Cay
V ranních hodinách příjezd na ostrov Grand Turk; na němž leží i hlavní město souostroví Turks; jež je spolu se sousedním souostrovím Caicos zámořským územím Velké Británie. Leží cca 900 km od Miami a pyšní se nedotčenou přírodou a mořem s nádhernou průzračnou vodou a korálovými útesy. Nabízí se zde nejen možnost šnorchlování a potápění; ale i nabídka fakultativních výletů po okolí ve čtyřkolkách či projížďka na koních po pláži. V odpoledních hodinách loď odplouvá směrem k Bahamám. Volný program na lodi.

7. den

Bahamy / Half Moon Cay - Bahamy / Nassau
V ranních hodinách příjezd na ostrov Half Moon Cay; soukromý korálový ostrůvek na Bahamách. Zde budete mít ideální možnost odpoutat se od všedních starostí a využít možnosti relaxace nebo fakultativních služeb; jako je šnorchlování; surfování nebo jízda na koni. Ostrov je znám též pro nespočet různých druhů ptactva. V pozdních odpoledních hodinách odjezd směr Nassau. Volný program na lodi.

8. den

Bahamy / Nassau - Miami / Fort Lauderdale
V ranních hodinách příjezd do Nassau; hlavního města souostroví Bahamy. Město se nachází na ostrově New Providence a spolu s rušným přístavem; barevnou směsí starého světa a koloniální architektury se stalo hlavní oblíbenou a turistickou atrakcí Baham. Tropické podnebí; nádherná krajina a průzračně čiré moře Vás jistě zaujme. I zde na Vás čeká nabídka fakultativních výletů; mezi něž patří návštěva zoologické zahrady; koupání s delfíny a mnohé další. V odpoledních hodinách odjezd zpět do přístavu Miami.

9. den

Miami - Praha
V ranních hodinách příjezd do Miami. Transfer na letiště v Miami. Odlet zpět do Prahy.

10. den

Praha
Přílet do Prahy

Technická specifikace výletní lodi Destiny

Loď byla spuštěna na vodu v roce 1996; jako největší osobní postavená loď (dle tonáže) ve své době. V roce 2005 prošla celkovou rekonstrukcí. Naleznete na ní 3 bazény; množství klubů; barů a možností stravování; butiky; lázně a kasino. Celková cena lodi dosahuje 400 milionů USD; tonáž je 101.353 tun; délka lodi 272 metrů; šířka 35;36 metrů a rychlost činí 21 námořních uzlů (tj. přibližně 38;9 km v hodině). Loď pojme 2600 pasažérů a 1040 členů posádky.

Ubytování a stravování

Pro klienty Exim tours jsou vyhrazeny na palubě lodi Destiny luxusní kajuty; které se nachází po vnějším obvodu palub a jsou vybaveny televizorem; koupelnou se sprchou/WC a telefonem. Je možné si připlatit i kajutu s balkonem. V hotelu na Miami Beach-Hollywood Beach-Fort Lauderdale dle popisu v katalogu či na webových stránkách Exim tours. Na palubě luxusní lodi Destiny plná penze formou bufetu rozšířena o vybrané rozlévané nealkoholické nápoje zahrnuje: snídaně a obědy formou bufetu; občerstvení během dne v barech a snack barech; večeře formou luxusního servírovaného menu; půlnoční občerstvení. V ceně není zahrnuto: Telefonické a internetové spojení; kadeřnické služby; masáže; praní a žehlení; obchody; výlety na pevninu; fakultativní služby; speciální druhy importovaných nápojů.
Stravování
V hotelu na Miami Beach-Hollywood Beach-Fort Lauderdale bez stravy. Na palubě luxusní lodi Destiny program - plná penze rozšířená o vybrané rozlévané nealkoholické nápoje (pomerančový a jablečný džus; limonáda a ledový čaj); snídaně a obědy formou bufetu; občerstvení během dne v barech a snack barech; večeře formou luxusního servírovaného menu; půlnoční občerstvení.

Lodní program nezahrnuje

Telefonické a internetové spojení; nosiče zavazadel; kadeřnické služby; masáže; praní a žehlení; obchody; výlety na pevninu; fakultativní služby; speciální druhy importovaných nápojů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

29°C Skoro jasno

Havajské Ostrovy

29°C Polojasno

Las Vegas

29°C Skoro jasno

New York

28°C Jasno

×