Zobrazit všechny nabídky
USA

New York a Bahamské ostrovy


   Poloha a popis

   Cena zahrnuje

   leteckou přepravu Praha – New York – Miami - Bahamské ostrovy - Praha s možnými přestupy • 3 noci v hotelu 3* ve 2lůžkovém pokoji v New Yorku • 5 nocí ve 2 lůžkovém pokoji se snídaní v hotelu 3* na Bahamských ostrovech • transfery dle programu • služby česky hovořícího průvodce v New Yorku a asistenci na Bahamských ostrovech • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

   Bahamské ostrovy

   leží jihovýchodně od Floridy a severovýchodně od Kuby. Souostroví tvoří 30 větších, 690 menších a cca 2300 korálových ostrovů.

   1. den:

   odlet z Prahy do New Yorku. Po odbavení na letišti transfer do hotelu. Ubytování, dle letového řádu procházka s průvodcem nebo individuální volno, nocleh.

   2. den:

   dopoledne procházka po New Yorku s průvodcem. Možnost seznámit se více s touto metropolí – Manhattan, centrum hudby a umění, slavná Broadway, Wall Street, Chinatown a Pátá Avenue. Odpoledne až večer individuální návštěva Empire State Building, odkud je nejkrásnější pohled na rozzářený Manhattan. Nocleh.

   3. den:

   ráno výlet k soše Svobody, eventuálně projížďka lodí kolem Manhattanu. Odpoledne návštěva Brooklynu (jízdné metrem a eventuální vstupy nejsou v ceně). Individuální program, možnost fakultativních výletů. Nocleh.

   4. den:

   možnost posledních nákupů. Transfer na letiště a odlet na Bahamské ostrovy. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

   5.- 8. den:

   pobyt na Bahamských ostrovech.

   9. den:

   dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

   10. den:

   přílet do Prahy.