800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNew York - San Francisco - Las Vegas s českým průvodcem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA - NEW YORK
Odlet z Prahy pravidelnou linkou do New Yorku. Po příletu transfer limuzinou (4-5* hotely) nebo shuttlebusem (3* hotely) do hotelu na Manhattanu. Ubytování a odpoledne/večer vlastní program.

2. den

NEW YORK
Ráno Vás v hotelu vyzvedne Váš česky (slovensky) mluvící průvodce a vydáte se na celodenní (8 hod) výlet po New Yorku. Vydáte se na plavbu na Liberty Island se světoznámou sochou Svobody a také na ostrov Ellis Island. Průvodce Vás provede po různých zákoutích Manhattanu - po finanční čtvrti Wall Street, prohlédnete si Italskou i Čínskou čtvrť, Central Park, Páté avenue a Times Square a mnoho dalšího. Den zakončite výhledem z majestátní Empire State building.

3. den

NEW YORK
Dnes je volný program. Vydejte se na další prohlídku Manhattanu nebo si zajeďte do typických New Yorských čtvrtí jako je Soho nebo Greenwich Village. Průvodce Vám rád poradí a doporučí další místa k návštěvě.

4. den

NEW YORK - SAN FRANCISCO
Transfer na letistě a odlet do San Francisca. Po příletu transfer do vybraného hotelu. Odpoledne volný program, např. na prohlídku přístavní části Fisherman's Wharf.

5. den

SAN FRANCISCO
Dopoledne Vás v hotelu vyzvedne česky/slovensky mluvící průvodce a provede Vás nejzajímavějšími částmi San Francisca (4 hod). Nevynecháte ani proslulou věznici na ostrově Alcatraz a výhled na Golden Bridge bude jistě také nezapomenutelnou vzpomínkou na "Frisko".

6. den

SAN FRANCISCO
Celodenní skupinový výlet busem do NP Yosemity. Brzy ráno Vás průvodce vyzvedne v hotelu a vydáte se na východ pres Golden Bridge do opravdové divočiny. Národní park Yosemite patří mezi nejznámější národní parky USA. Nádherné údolí Yosemite Valley se žulovými skalami a vodopády, které se valí až do hloubky 700 metrů. Yosemite jsou rájem pro horolezce, kteří sem jezdí z celého světa. Mezi nejznámější vrcholky patří El Capitan, Half Dome a Sentinel Rock. V parku najdete 320 kilometrů silnic, které vám umožní navštívit odlehlejší končiny. Vysoké útesy, působivé vodopády, gigantické stromy, hory a údolí dávají parku krásu, kterou si nesmíte nechat ujít. Večer návrat zpět do hotelu v San Franciscu.

7. den

SAN FRACISCO - LAS VEGAS
Transfer na letistě a odlet do Las Vegas. Po příletu transfer do vybraného hotelu. Odpoledne volný program, např. pěší prohlídka srdce Las Vegas - známé oblast Strip s množstvím hotelů, kasín a restaurací.

8. den

LAS VEGAS
Ráno Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na 4 hod prohlídku Las Vegas s výletem na úchvatnou stavbu - přehradu Hover Dam, monumentalní stavbě na řece Colorado.

9. den

LAS VEGAS
Volný program. Pokud netoužíte po svatbě v kapli, kde oddávajícím bude Elvis Presley, můžete fakultativně absolvovat např. výlet helikoptérou. HELICOPTER RIDE OVER LAS VEGAS 12-15 min let helikoptérou nad Las Vegas (ráno nebo večer) Cena: 1900 Kč/os

LAS VEGAS HELICOPTER TOUR WITH A GRAND CANYON LANDING 4 hodinový letecký výlet z Las Vegas ke Grand Canyon s angl. mluvícím průvodcem. Cena: 8600 Kč/os.

2. denní letecky výlet do Gran Canyon z/do Las Vegas s angl. mluvícím průvodcem Odlet z Las Vegas do Grand Canyon (South Rim). Prohlidka kaňonu včetně Mather Point a Bright Angel. Ubytování v Grand Canyon Village. 2. den ráno odlet zpět do Las Vegas Cena včetně transferu a obědu: 16000 Kč/os.

10. den

LAS VEGAS - PRAHA
Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Miami

28°C Polojasno

Havajské Ostrovy

29°C Polojasno

Las Vegas

27°C Skoro jasno

×