800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNew York a Florida

  • Výlet k soše Svobody
  • Relax na pláži

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu. Nocleh v New Yorku.

2. den NEW YORK
Prohlídku zahájíme plavbou na Liberty Island se sochou Svobody a ostrov Ellis Island s muzeem emigrace, jenž se stal milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde často marně čekali na povolení ke vstupu do Nového světa. Pak, už suchou nohou – případně metrem, projdeme jižní Manhattan a jeho nejznámější místa jako finanční čtvrť Wall Street s burzou cenných papírů, novogotický kostel Trinity Church, rušnou Čínskou a také Italskou čtvrť či noblesní SoHo, která je největší čtrvrtí litinových fasád na světě. Z terasy mrakodrapu Empire State Building (381 m) si v podvečer vychutnáme zvolna se rozsvěcující město. Po útoku teroristů na “dvojčata” WTC v září 2001 se ESB stala nejvyšší budovou NY. Po 11 letech opět primát ztratila ve prospěch nové budovy WTC (541 m). Nocleh na Manhattanu.

3. den NEW YORK
Dnes pokračujeme prohlídkou oblastí v okolí Central Parku, Times Square. Navštívíme divadelní čtvrť a obchody na Páté Avenue. Večer se pak na rozzářeném náměstí Times Square, kde bije srdce New Yorku, nabízí ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh na Manhattanu.

4. den NEW YORK – PRAHA
Dopoledne transfer na letiště a odlet do Miami. Po příletu transfer do hotelu.

5. – 7. den FLORIDA
Relaxační pobyt u moře na slavné Miami Beach ve floridském Miami nebo v Orlandu, městě Disneylandu, řady velkolepých zábavních parků a vodních světů. Obojí bude tou nejlepší tečkou za návštěvou rušného New Yorku. Pobyt na Floridě je individuální – čili bez účasti česky mluvícího průvodce.

8. den FLORIDA – PRAHA
V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.

9. den PŘÍLET DO PRAHY

Upozornění

Poznámka: prohlídka New Yorku zpravidla pěšky a metrem - cca $2,7/osoba/jízda. MOŽNOSTI PRODLOUŽENÍ: PLAVBA KARIBIKEM na 7 nocí od 11.990,- Kč/osoba • noc navíc v Miami: 1.500,- Kč/osoba • půjčení vozu v Miami: od 5.500,- Kč/týden

Možnosti ubytování

Počasí

New York

27°C Oblačno

×