800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNew York a Las Vegas

  • 8-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN -  New York City

Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. DEN - Lower Manhattan, One WTC

Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River /v ceně/, během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Letos má loď na své cestě několik zastávek, kde můžete vystoupit, prohlédnout si lokální zajímavosti a pak pokračovat v plavbě. My této možnosti bohatě využijeme k prohlídce největších atrakcí Manhattanu - navštívíme Battery Park, Wall Street se slavnou Burzou, China Town, projdeme se po slavném Brooklynském mostě. Nevynecháme také novou nejvyšší atrakci New Yorku - vyhlídku ze 104. patra nové věže One World Observatory. Během dne Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody - skvělý doplněk k Vašemu zájezdu. Do hotelu se vrátíte ve večerích hodinách.

3. DEN - Midtown, Uptown Manhattan, Harlem

Pokračování prohlídky Manhattanu. Nasednete na vyhlídkový autobus s otevřenou střechou, a následuje další série atrakcí na jeho trase Manhattanem a Harlemem. Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5. Avenue. Společně navštívíte vyhlídku z vrcholku mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square. Návrat do hotelu v pozdních hodinách. Fakultativně Vám v tento večer nabízíme představení avantgardní show The Blue Man Group. Doporučujeme.

4. DEN - Manhattan, Las Vegas

Volno na Manhattanu. Využijte čas k samostatnému poznávání metropole. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Las Vegas. Po uvítání na letišti delgátem America Tours transfer do jednoho z největších a nejvýraznějších hotelů na slavném Las Vegas Boulevard - The Stratosphere, ubytování. Bez ohledu na noční hodinu Vás čeká okružní prohlídka nočního Las Vegas, města které nikdy nespí, v noci září a fascinuje.

5. DEN -  Las Vegas

Dopoledne Vás čeká další orientační okruh po slavném "STRIPU" a prohlídka downtownu, odpoledne již bude plně ve Vaší režii - relaxace, pobyt u hotelového bazénu, ohromné kasino, doporučujeme Vám navštívit některý z nedalekých outletových shoppingů - nákupy jsou zde neobyčejně výhodné. Večer Vám nabídneme fakultativně návštěvu jedné z nejlepších vodních show světa - Le Réve v hotelu Wynn. Doporučujeme.

6. DEN - Las vegas

Volný den k samostatnému odhalování atrakcí města. Fakultativně Vám nabídneme letecký výlet do národního parku Grand Canyon /letadlo + bus, včetně oběda, cca 7,5 hodin, doprovod v angličtině/. Večer Vám fakultativně nabídneme let helikoptérou nad zařícím Las Vegas - ohromující zážitek.

7. DEN

Dle Vašeho letového plánu volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně Vám nabídneme prodloužení zájezdu pobytem na Havajských ostrovech.

8. DEN

Příletem do Prahy Váš zájezd končí.

Počasí

New York

23°C Převážně oblačno

×