800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNew York a Miami

  • 9-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN

Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. DEN

Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku , a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Hned po tomto úvodu dne bude následovat okružní prohlídka největších atrakcí Manhattanu - Battery Park,Wall Street se slavnou Burzou, China Town, Brooklyn Bridge a dalších atrakcích vyhlídkovým busem. Během dne Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody - skvělý doplněk k Vašemu zájezdu. Do hotelu se vrátíte ve večerních hodinách

3. DEN

Pokračování prohlídky Manhattanu! Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5.Avenue. Společně navštívíte vyhlídku ze střechy mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square. Návrat do hotelu v pozdních hodinách. Fakultativnš Vám pro tento večer nabízíme avantgardní show The Blue Man Group. Doporučujeme!

4. DEN

Volno na Manhattanu! Využijte času k samostatnému poznávání metropole. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Miami. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu na Miami Beach, ubytování.

5. DEN

Dopoledne Vás čeká orientační okruh po Miami a Miami Beach , a odpoledne již bude plně ve Vaší režii - relaxace, pobyt na pláži nebo u bazénu.

6. DEN

Volný den k relaxaci. Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na ostrov Key West – nejjižnější bod kontinentálních USA v Karibském moři.

7. DEN

Celodenní volno k rekreaci na pláži či u bazénu.

8. DEN

Dopoledne volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach.

9. DEN

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Počasí

New York

3°C Jasno