800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami východu USA: z New Yorku až na Floridu

"New York • Niagarské vodopády • Toronto • Washington D. C. • Orlando • Sarasota • NP Everglades • Key West"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy. Přílet do New Yorku, ubytování a nocleh.

2. den

snídaně. Okružní prohlídka městem. Mezi mnoho pamětihodností patří Pátá Avenue, Rockefeller center, Broadway, Wall Street, Central Park, Chinatown a další. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

3. den

snídaně. Vaše cesta povede na sever přes stát New York až ke kanadské straně Niagarských vodopádů. Volný čas pro prohlídku tohoto přírodního divu světa. Nocleh.

4. den

snídaně. Ráno se vydáte na cestu směrem do Toronta – kosmopolitního a fi nančního centra Kanady. Okružní prohlídka města s mnoha mrakodrapy s odvážnou architekturou: vnitřní zahrady, černé fasády, okouzlující Chinatown. Možnost obdivovat krásu města z 553 m vysoké věže CN Tower. Odpoledne návrat k Niagarským vodopádům, nalodění na známou loď „Maid of the Mist“, která vede přímo k vodopádu Horseshoe. Nocleh.

5. den

snídaně. Dnes se vydáte směrem na jih přes Pensylvánii do Washingtonu D. C. Ubytování a nocleh.

6. den

snídaně. Prohlídka města, která zahrnuje Bílý Dům, budovu Kapitolu, Memoriál Lincolna, Arlintonský národní hřbitov, kde můžete vidět i hrob J. F. Kennedyho atd. V odpoledních hodinách volno k individuální prohlídce města. Nocleh.

7. den

snídaně. individuální program. Transfer na letiště a přelet do státu Florida, do Orlanda. Ubytování a nocleh.

8. den

snídaně. Orlando je známé jako největší město pro rodinnou zábavu – tzv. město „Mickeyho Mouse“. Tento den strávíte objevováním tohoto zábavního světa Walta Disneyho. Za návštěvu určitě stojí Walt Disney World Epcot, kde můžete nahlédnout do technologie budoucnosti. Objevte tajemství národů obkličující lagunu ve World Showcase. V Disney´s Animal Kingdom se setkáte s africkým safari, se skutečnými slony, lvi, stády zeber a žiraf. Cestou o milion let zpět v čase se připojíte k záchraně dinosaurů před vyhynutím. Následujte hrdiny lvího krále v oslavách nikdy nekončícího kruhu života. A nesmíte zapomenout na MGM Studia, kde objevíte tajemství výroby fi lmů, lesk a kouzlo tohoto showbusinessu v Orlandu. Nocleh.

9. den

celodenní návštěva Universal Studios. Užijte si vzrušení a mrazení tohoto fantastického zábavního parku, kde se stanete součástí světa fi lmů. Následujte agenty z „Men in Black“, podívejte se na oko tornáda z fi lmu „Twister“, proleťte s E. T. hvězdnou oblohu na kole k jeho domácí planetě. Během jízdy vláčkem zažijete zemětřesení v kalifornském metru, setkáte se se slavným King Kongem a mnoho dalších zážitků. Nocleh.

10. den

snídaně. Možnost návštěvy Sea Worldu, kde si můžete užít mořských lachtanů, vidět show s kosatkou a mnoho dalších zajímavostí a show. Odpoledne se vydáte na cestu do Sarasoty. Nocleh.

11. den

snídaně. Po všech těch zážitcích z předešlých dní je ideální den na odpočinek u bazénu nebo na pláži s koupáním v Mexickém zálivu. Sarasota bývá považována za jedno z nejkrásnějších měst Floridy – turisté sem hlavně jezdí kvůli nádherným plážím s bílým jemným pískem. Nocleh.

12. den

snídaně. Cesta povede přes Naples a Tamiami Trail až do jedinečného ekosystému Everglades, známé také jako River of Grass. Jak už sám název napovídá, je to opravdu „stále se lesknoucí“ park. Otevřené obrovské vodní plochy a celoroční slunce dělají z této oblasti ráj ptactva, aligátorů, krabů, ryb a dalších živočichů a rostlin. Předtím než opustíte tento park, tak se nalodíte na „létající člun“ a zhlédnete divokou zvěř, která žije v těchto přírodních a nejstarších mokřinách. V odpoledních hodinách pokračujete přes všech 42 mostů do nejjižnějšího města na kontinentě USA – Key West. Ubytování a nocleh.

13. den

snídaně. Key West je město umělců a spisovatelů. Budete mít možnost navštívit Dům a a Muzeum Ernesta Hemingwaye, historický přístav, muzeum Mela Fischera „Museum of Sunken Spanish Treasure“ a mnoho jiných zajímavostí. Na závěr velkolepého dne, můžete sledovat úžasný západ slunce nad Mexickou zátokou ze slavného Mallorského náměstí. Tento západ slunce je možné také sledovat z plavby na velkém katamaránu. Nocleh.

14. den

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

15. den

přílet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (18490 Kč) • fakultativní vstupy a výlety • stravování a spropitné

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

New York

19°C Převážně oblačno