800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFlorida pod září slunce

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy. Přílet do Miami, transfer do hotelu a odpočinek. Noc v Miami.

2. den

ráno budete moci vidět hlavní atrakce města Miami a Miami Beach včetně známé oblasti Art Deco. Z Miami budete pokračovat do Key Largo – nejrozlehlejší ostrov na jih od Miami, domácí tento ostrov nazývají také „světové hlavní město potápěčů“. Až opustíte tento ostrov vydáte se na známou „Overseas Highway“ odkud budete mít krásné pohledy na tzv. Florida Keys – ostrovy, které se rozprostírají od Key Largo až do Key Westu. Váš cíl bude Key West – nejjižnější město na kontinentu USA s kouzelným historickým centrem. Je to také cílové místo umělců a spisovatelů. Budete mít možnost navštívit Dům a Muzeum Ernesta Hemingwaye, projít se po dlouhých plážích… Návrat do Key Largo, ubytování a nocleh.

3. den

v ranních hodinách se vydáte podél cesty Tamiami do národního parku Everglades. Jak už sám název napovídá, je to opravdu „stále se lesknoucí“ park. Otevřené obrovské vodní plochy a celoroční slunce dělají z této oblasti ráj ptactva, aligátorů, krabů, ryb a dalších živočichů a rostlin. Předtím než park opustíte se můžete projet létajícím člunem a zhlédnout show aligátorů a plazů. Nocleh.

4. den

ráno se vydáte směrem na sever. Projedete přes Venice, kde pravidelně vystupuje cirkus Ringling, Barnum Bailey Cirkus se svým zimním programem. Na plážích se často najdou zkamenělé žraločí čelisti a podle pověstí se věří tomu, že tu jsou zakopány pirátské poklady. Z Venice se vydáte směrem k městu Sarasota – jednoho z nejbohatších měst USA. Pokračujete dále na sever k Tampě, kde se projdete Starou Latinskou čtvrtí nazývanou také jako Ybor City – známá pro svou jedinečnou architekturu. Den zakončíte v Orlandu. Ubytování a nocleh.

5. den

Orlando je známé jako největší město pro rodinnou zábavu – tzv. město „Mickeyho Mouse“. Následující dva dny strávíte objevováním tohoto zábavního světa Walta Disneyho. Za návštěvu určitě stojí Walt Disney World Epcot, kde můžete nahlédnout do technologie budoucnosti. Objevte tajemství národů obkličující lagunu ve World Showcase. A nesmíme zapomenout na MGM Studios, kde objevíte tajemství výroby fi lmů, lesk a kouzlo tohoto show businessu. Noc v Orlandu.

6. den

ráno se vydáte do Cape Canaveral k návštěvě Kennedyho Space Centra – výzkumné středisko NASA a domov amerických vesmírných programů. Prohlídka komplexu. Odjezd do Miami. Noc v hotelu v Miami.

7. den

transfer na letiště a odlet do Evropy.

8. den

přílet do Evropy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

23°C Jasno

×