800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAY INN SUNSPREE LAKE BUENA VISTA

Hotel se nachází cca 1 km od World Disney World a nabízí zdarma shuttle service do všech zábavních parků World Disney World. V okolí hotelu najdete mnoho restaurací, obchodů a cca 3 km od hotelu jsou outlets a další obchody. Od letiště je vzdálen přibližně 18 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází cca 1 km od World Disney World a nabízí zdarma shuttle service do všech zábavních parků World Disney World. V okolí hotelu najdete mnoho restaurací, obchodů a cca 3 km od hotelu jsou outlets a další obchody. Od letiště je vzdálen přibližně 18 km.

Ubytování

klimatizace, telefon, internetové připojení, SAT/TV, rádio, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno, trezor (za poplatek), souprava na přípravu kávy a čaje, mikrovlná trouba, malá lednička, kuchyňský kout. Pokoje mají tzv. oddělený dětstký koutek, ve kterém je palanda pro děti do 14 let a vše navrhované v dětském stylu. Možnost ubytování až 4 dětí na pokoji.

Vybavení

507 pokojů a 231 suit, 2 restaurace, kavárna, pokojový servis, bazén, bar u bazénu, bar, živá vystoupení během vysoké sezóny, prádelna, 2 konferenční místnosti, obchody, parkování, fitness centrum, trezory na recepci.

5000

Stravování

bez stravy, snídaně za příplatek

Služby za poplatek

dětský klub, hlídání dětí.

Pro děti

dětský klub – pro děti (4 – 12 let) jsou připravovány programy pod dohledem místních animátorů. Děti do 12 let mají snídani a večeři zdarma ze speciálního jídelníčku, podmínkou je, že jsou doprovázeny dospělou osobou, která platí plnou cenu.

Náš názor

Ideální místo pro rodinnou dovolenou, kde i sny se stávají skutečností.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

31°C Skoro jasno

×