800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INN AT KEY WEST

Hotel se nachází v samém srdci Key Westu, na jihu Floridy, cca 30 min. od historického centra na Duval Street. V okolí hotelu je velké množství restaurací, obchůdků, turistických atrakcí apod. Hotel leží v tropické zahradě poblíž krásné pláže a uprostřed zahrady je jeho chloubou největší bazén ze všech Floridských Keys.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v samém srdci Key Westu, na jihu Floridy, cca 30 min. od historického centra na Duval Street. V okolí hotelu je velké množství restaurací, obchůdků, turistických atrakcí apod. Hotel leží v tropické zahradě poblíž krásné pláže a uprostřed zahrady je jeho chloubou největší bazén ze všech Floridských Keys.

Ubytování

klimatizace, telefon, internet, SAT/TV, rádio, vysoušeč vlasů, souprava na přípravu kávy a čaje, koupelna s WC, balkon.

Vybavení

105 pokojů, recepce, restaurace, tiki bar, pokojový servis, bar u bazénu, bazén, živá vystoupení, obchod se suvenýry, prádelna, trezory na recepci, konferenční místnost, bazén, jacuzzi, fitness centrum, internet, parkování.

Stravování

bez stravy

Pláž

přímo u písčité pláže

Služby za poplatek

možnost zajištění svatby.

Náš názor

Kvalitní hotelové zázemí za dobrou cenu, tropická zahrada s největším bazénem v okolí zajišťuje klidné strávení dovolené, přesto v dosahu centra zábavy a nákupů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

22°C Jasno

×